Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkületnek számít?...

Ez fitymaszűkületnek számít? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

13F vok és már nekem is merev szokott lenni ébredésnél. Alapvetően eltakarja a fitymám a makkom merev és normál állapotban is de ha merev állapotban felhúznám a bőrt róla kellemetlen. Kés alá semmiképp sem fekszem. Szüleimnek nem merek szólni

Thx


2010. aug. 20. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen sem fekszel kés alá és senkinek nem mersz szólni, akkor miről beszélünk? Szeretnél te megoldást a problémádra? Nem hiszem. Menjél szépen vissza wowozni...
2010. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha halálos kórban szenvedsz és csak a műtét menthet meg, akkor is azt fogod mondani hogy: "Kés alá semmiképp sem fekszem"?
2010. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen erre vártam főleg az utolsó válaszoló, de azér köszi, amúgy nem akkora ügy ez mert ma is megnéztem és annyira nem durva, szal mindenhogy feljön szépen. Az uccsó pedig bekaphatja
2010. aug. 20. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha valamennyi látszik a makkból merev állapotban, akkor legrosszabb esetben is csak elvileg egy gyenge fitymaszűkület lehet, szerintem próbáld, hogy esténként tusolásnál indig hátrébb húzod valamennyire a bőrt, tudod,a bőrnek van egy olyan tulajdonsága, hogy nyűlik, sok sikert... :)
2010. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Thx

Az uccsó korrekt választ adott a többinek meg látszik h mekkora az inteligenciájuk.

Igen úgy van amúgy

2010. aug. 20. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz, hogy kire hallgatsz itt... sok a mókamester, akik olvasták, hogy a fitymaszűkületre a megoldás a körülmetélés, aztán mint a jóltájékozott okosak, osztják az észt. Más péniszével a csalánba....


Ha beszűkül a fityma, akkor tágítani kell, finoman, fürdés után a felpuhult állapotban, esetleg lehet krémmel, amit orvossal is meg lehet beszélni...

Több hétig, hónapig lehet ezt húzni és meg lehet oldani, ha csak enyhe szűkület.

Ha erősebb szűkület és nem moccan, akkor vigyázni kell, mert az erőltetéstől berepedezhet, a repedések meg hegesedni fognak, ez nem lenne jó!

A fityma ilyen esetben műthető, de vigyázni kell, hogy mit alkalmaz az orvos. SOk orvos a legegyszerűbb megoldást választja, amivel viszont a beteg a legtöbbet veszíti, ahogy én is: a teljes körülmetélést.


Ezzel vigyázni kell, ez nem gyógymód, ez egy barbár törzsi megjelölés, olyan helyeken használják, ahol amúgy a fitymával több gond lehet a száraz és sivatagos környezet miatt. Idehaze természetesen ennek NINCS értelme és több kárt okozhat, mint hasznot. Mert ugyebár kis hazánkban a vízből még nem nagyon volt hiány és vélhetően nem is lesz...

Lehet tágítani, ha nagyon makacs, akkor lehet BEMETSZÉST kérni, amitől egy kicsit lazul, ez gyorsan gyógyul és nem is látszik.

Ha nem megy, akkor ott a fitymaplasztika, amit följebb valaki belinkelt.

Ha ezek se mennek, akkor még lehet szó részleges körülmetélésről, amikor csak az elejét, a beszűkült részt vágják le, ez nem annyira radkális, de a teljes körülmetéléssel olyat tesz az orvos, amit utána nem, vagy csak évek alatt lehet helyrehozni (lásd a példámat).


Nekem a fitymavédelem nélkül maradt makk az évek alatt foltos lett, kérges tapintású, hámlik is néha.

A makkon egy bőrhíd is van (google: skinbridge) ami feszül, amikor merev. Tehát fáj, amikor mereven használnám.


EL kell kerülni lehetőség szerint a beavatkozást, mert minden műtét vágással kezdődik és heggel végződik :(

2010. aug. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az uccsó válasz nagyon hasznonak bizonyult , nyujtogattam is és aránylag rendbe jótt, még kicsit feszül de működik :D
2010. nov. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!