Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor feláll nem jön le...

Amikor feláll nem jön le teljesen a fitymám, és lehúzni is elég nehézkes. Ez már enyhe fitymaszűkületnek számít?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor mi a megoldás?
2009. aug. 6. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges... a megoldás: ORVOS
2009. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az.Menj el orvoshoz.
2009. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Majd a doki segít!
2009. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyissz :DDD
2009. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hátjah, ezmár enyhe szűkület. az orvos megmondja, h mit lehet tenni vele
2009. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
www.korulmeteles.hu-n van olyan kép amin azt írják hogy nem minden férfinak jön le magától, meg valamelyik nap próbálgattam(:D) és nem tudom hogy mi van mert észre sem vettem hogy már lejött szinte teljesen :P
2009. aug. 11. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, a körülmetélős oldal üzemeltetőinek nem az számít, hogy mi az igazság és, hogy ki hogy van: csak az, hogy mindenki minél előbb metéltesse körül magát :(
2009. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat elmond az oldalrol, hogy az uzemeltetoje teljes titokban van, eloben soha nem vallalja magat, ki is van irva az oldalra, hogy semmiert nem vallalja a felelosseget (meg jo) es itt meg mindenkit privat levelben gyozkod arrol, hogy milyen jo a korulmeteles, mindenre, mindenkinek. Szanalmas kis fereg banda. Nem is ertem, miert nem tiltjak ki innen oket, egyertelmuen demagogia es nem is szabad itt weblapokat reklamozni...
2010. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!