Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a "folyadék" és miért...

Mi ez a "folyadék" és miért képződik egyáltalán a fitymám alatt ? Fehéres, sárgás, zöldes IS néha.

Figyelt kérdés

Példa:

Lefekvés előtt megmosom.

Megyek aludni.

Másnak felkelek, elmegyek wc-re.

(Nem vagyok metélve, s úgy kell elképzelni, mintha előre akarnám tólni azt a folyadékot, mint pl fejésnél, megfogom a makkom mögött és a végéhez tolom/csúsztatom az ujjamat)

Tehát kimegyek wc-re, megcsinálom ezt a mozdulatot és kijön/kifolyik egy ilyen fehéres-sárgás (mert nincsen teljesen elkeveredve, ám néha mégis így egyszínű :D) folyadék.

És nem tudom, hogy mi az.

A szaga nem jó.


Én úgy vettem észre, hogy néha elő jön, néha nem, de nem is ez a fontos, mert most pl van :D


Emiatt úgy fekszek le mosakodás után, h egy semleges papírzsebkendőt behajtok a p.niszemhez, és nem fogja be így a gatyámat.

Mert van h kifolyik a fitymám alól, van hogy nem, és akkor ez a préselés után folyik ki.

Ezért hajtom oda be a pzs-t.

És ha kifolyik reggelre rászárad és ott már sárga lesz, vagy ha tovább bent felejtem a zsepit, akkor zöld.


A lényeg az, hogy nincsen jó szaga, hal szaga van :D

Ha naponta többször is meg tudom mosni és ezt huzamosabb ideig csinálom, akkor elmúlik úgy vettem észre.

De ha csak napi 1-2-3 szor, akkor egy idő után előjön.


Nem tudom, hogy mi ez.

A szmegma úgy tudom, hogy oda ragad, és ilyen váladékos.

Ez viszont folyós, és nem ragad le a makkomra és a fitymámra.


Nemi betegséget nem kaphattam ugyanis szűz vagyok.


Akinek volt ilyen problémája az meg tudná nekem mondani, hogy mi volt ez ?

És hogy mit lehet ellene tenni ?



(UI.: Orvoshoz majd valamikor el kell, hogy menjek, mert arra a véleményre is kíváncsi vagyok, szóval azt nem kell írni :D a hozzám "tartozó" SZTK-ban 2 db. urulógus van, az egyik részegen szokott bejárni, tök vörös szemmel és fejjel, pia szaggal (láttam is, mondták is), a másik meg azon kívül, hogy s...fej, és lekezelő, elég sok rossz kritikát hallottam róla, évfolyam társamat is "lekezelte" egyszer. Ezért keresnem kellene egy másik helyet, megszervezni az oda utat, plusz szabadságot venni. Szóval ez még egy kicsi időbe tellik, de rajta leszek)



2021. ápr. 11. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, én ilyenről még életemben nem hallotam és nem.is tapasztaltam, talán valami gyulladás

23/F

2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami gombás fertőzés?
2021. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás lehet vagy gombás/bakteriális fertőzés. Van magánutológus is.
2021. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És lehet azt tudni, hogy mitől van ?

Vagy mit kell ellene tenni ?

(Van itthon bepanthen meg canesten krém is ha jól tudom, esetleg ezek segíthetnek ? )

Meg ez... jelenthet valami problémát ?

Vagy okozhat valamit (ha nincs kezelve ? Csak mosva és kenve ?

Csak a tisztán látás végett, még mindig szándékomban áll orvoshoz menni, csak érdekel, ugyanis "az én részem" :D és amit lehet róla tudni, az érdekelne)


Köszi!

És az eddigieket is!

2021. ápr. 13. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ismételni tudom amit leírtunk, hogy menj orvoshoz és majd ő megmondja és megfelelő gyógyszert vagy krémet ír fel ha szükséges. Félre ne kezeld magad otthon.
2021. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!