Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Miért nem szerettek...

Férfiak! Miért nem szerettek kellően közel állni a piszoárokhoz?

Figyelt kérdés
Minden egyes takarítás alkalmával le van csöpögve eléjük a vizelet. Miért nem akartok egy lépéssel közelebb menni? Miért jó olyan messziről?
2021. ápr. 13. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert egy szar a piszoár. Én nem akarom, hogy visszafröcsögjön más vizelete rám.
2021. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Az #1-es leírta a lényeget

Én ezért használom a rendes wc-t, az legalább nem fröcsög vissza

2021. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek a gumis cuccok épp azért vannak bennük, hogy ne fröccsenjen a vizelet: [link]
2021. ápr. 13. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szar lehet húgyban lépkedni, de nem érdekli a férfiakat egy kis félrevizelés. Általános dolog, hogy nyilvános wc-ben ez van.
2021. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
4-es. Női WC ugyanilyen undorító, ha nem undorítóbb!
2021. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Értem, de ha tök egyszerű lenne nem összerondítani, akkor minek mégis?
2021. ápr. 13. 16:40
 7/9 Hellmano ***** válasza:
100%
WC-s néni vagy? Vagy mi a problémád és miért mászkálsz te a férfi wc-be másképp?
2021. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok a gumis cuccok semmit sem érnek. Ugyanúgy fröcsköl a vizeket szanaszét. Egyébként akkor itt egy gondolatot kifejtenék kérdező. A férfiak többsége normálisan használja a piszoárt, de mivel a vizeket csapkod, még akkor is ha a szélét vagy bármely olyan pontját célod ahol csendesebb és nem fröcsköl, valamennyire akkor is. Mivel nagy mennyiségű ember fordul meg ott, így sok a csapkodó vizelet. Így ami otthon nem tűnik fel 1 hét után sem, az a piszoár esetében egy plázában simán feltűnik egy nap, mert több pasi hugyozik ott mint amennyiszer egy pasi otthon elmegy 1 hét alatt. Ilyen ez a fránya matek.
2021. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
A női budi még gusztustalanabb, és minek járkálsz te a húgy szagban.
2021. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!