Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologusnal felall az mennyire...

Urologusnal felall az mennyire gaz ?

Figyelt kérdés
Marmint ha igy rendesen nem csak kicsit. Volt akivel meg elofordult mar ilyen ?

2021. ápr. 18. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, de hidd el, hogy olyan kínosan érzed majd magad, hogy ez a probléma fel sem merül.
2021. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem probléma. Láttak már ilyet, nem te leszel az első sem az utolsó. A stressz mindenkire másképp hat
2021. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok hülyeséget mondani, dd gyanús hogy az urologus férfi, igy látott már álló cerkát. Plusz egy prosztata vizsgálatnál benne van alapbol a pakliba hogy feláll. Persze kinos tud lenni, dehát ez egy természetes reakció.
2021. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Prosztata vizsgalatnal nekem elofordult.
2021. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Látott már ilyet. Nekem is volt enyhe merevedésem vizsgálat közben.
2021. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem áll fel , olyan zavarba van az ember.
2021. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Amugy megtortent eset es eleg kellemetlen volt csak ez a doki elott mennyire gaz ugy megis azert kerdeztem.

De ezek szerint neha elofordul :/

2021. ápr. 20. 00:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt. Lehet egy jót mosolygott magában akkor, és mire hazaért már el is felejtette. De gyanús hogy még ennyi se történt.
2021. ápr. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy ha pl. az a páciens panasza, hogy merevedéskor görbe vagy megtört a pénisze alakja, ami akadályozza őt, vagy pl. az a fajta fitymaszűkülete van, ami csak merevedéskor jelentkezik, viszont akkor annál inkább, vagy esetleg olyan merevedési panasza van ami igényli, nos ezekben az esetekben az urológus eleve erektált állapotban kell megvizsgálja a beteget. És még biztos van néhány kórkép, ami szintén erektált vizsgálatot igényel. Szóval hidd el, látott már merevedést minden urológus bőséggel.
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről lehet hogy sose beszélnek a nők de amikor a nőgyógyász benyúl a 2 ujjával akkor nálunk is "beindul" a folyás. Sose gondoltam arra hogy ez kínos lenne hiszen testi reakció és sejtettem hogy ugyanez a helyzet a férfiaknál is az urológián
2021. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!