Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma voltam urológusnál és azt...

Ma voltam urológusnál és azt mondta abszolút szűkületem van műteni kell, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Így égő érzést éreztem a nemiszervemnél ezért elmentem urológushoz azt mondta abszolút szűkületem van, nem tudom ez pontosan micsoda 29 éves vagyok de egyéb gond nem volt a nemiszervemmel sosem. Az igaz hogy nem tudtam felhúzni a bőrt de azt hittem ez normális
2020. febr. 24. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor műteni kell. Milyen választ vársz írjuk felül egy doki tudását? :)
2020. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Hogy lehet miért kell? Nem akarok műtétet.. Nagyon félek
2020. febr. 24. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:

Túlélhető a dolog, néhány hétig nem lesz kellemes, de utána egy életre megoldódik.


Ugyanilyen tüneteim voltak amúgy.

2020. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

29 éves férfi vagy. Szedd össze magadat, és végeztesd el!

Nyugi, nem fáj, csak kellemetlen, és egy ideig érzékeny a varrat.

2020. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jah nem tudom miért kell siránkozni nem fog magáól elmúlni csak ha tököt növesztesz és elmész :) Nekem műtötték az epémet mert egy éve szenvedtem vele. Azóta semmi bajom. Császárral született a lányom az se volt piskóta. De ezek a dolgok azért vannak, hogy jobb legyen. Egyes voltam.
2020. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az egyik legrosszabb műtét amit orvosok végeznek.
2020. febr. 24. 15:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból legrosszabb?
2020. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem utána ezzel szenvedsz legjobban
2020. febr. 24. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen. De aztán meggyógyulsz. Az istenért viselkedj már férfihoz illően.
2020. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted? Hát szerintem nem.


Én ugyanis túlestem rajta, és az alsó bölcsességfog kiműtésén is. Ég és föld a kettő.


A műtét egyik esetben sem fáj, de utána varrott szájjal hetekig nem tudsz normálisan enni és beszélni. Az arcod másfélszer akkorára dagad.


Varrott fsszal pedig dgni nem tudsz néhány hétig, illetve kicsit kellemetlen, amikor feláll.


Úgyhogy ne mesélj be magadnak butaságokat, menj el mihamarabb a műtétre, és pillanatok belül túlesel rajta. Egy hónap múlvára már el is felejtheted.

2020. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!