Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet? (Lent)

Ez mitől lehet? (Lent)

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm felizgat egy nem intim együttlétkor, mondjuk csókolgat stb és nekem erre erekcióm lesz akkor utána görcsöl az alhasam és a herém alatt is fáj mint hogyha tökön rúgtak volna kb úgy utána. Ilyenkor érzékeny a herém ha olyan helyen érek hozzá fáj az egész és úgy görcsöl mint ha sima hasfájásom lenne. Lehet ez attól hogy megnyomódik mondjuk ha ül az ölembe vagy csak szimplán a nadrágba? Vagy ennek más oka van. Előre is köszönöm a válaszaitokat:) 17/F
2010. aug. 21. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

"ha a fiúk nagyon felizgulnak és nem elégülhetnek ki akkor fáj a heréjük, meg az alhasuk." nekem a nővérem mindig ezt mondta nekem. sosem hittem, hogy igaz, de úgy tűnik mégis.


Nem tudok rá ésszerű magyarázatot adni, lehet felkészül a szervezeted egy jó élményre de hoppon marad és bosszút áll. passz.:/

2010. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de utána ha önkielégítést végzek is fáj:S és ez már nem az első alkalom .. elsőnek azt hittem eltört a farkam .. Köszi a választ:)
2010. aug. 21. 21:44
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy olyan van?
2010. aug. 21. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy az csak szex közben?:O
2010. aug. 21. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!