Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik ha elélcezés után...

Mi történik ha elélcezés után tovább maszturbálok?

Figyelt kérdés
Ha tovább maszturbálok utána egy már kicsit kellemetlen érzésem lesz, ha tovább folytatnám mi történne?

2021. ápr. 18. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmi komoly, ha kitartó vagy, elmész még egyszer, de az már sokkal kevésbé lesz intenzív.
2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
semmi,csak halványodna az érzés
2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
Az történne ,hogy egy időn belül újra orgazmusod lenne , csak folyamatosan kell ingerelned a péniszed . Én rendszeresen szoktam ezt csinálni .
2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan hogy másodszor is összejön.
2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani hogy milyen érzés, de utána magamtól nem tudom csinálni, egyszerűen testileg van leblokkolva vagy nem tudom. Már gondoltam rá hogy akkor próbáljuk ki , de egy idő után valamiért nem tudom csinálni.
2021. ápr. 18. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak egyszerűen kielégíted kellőképpen a szexuális vágyadat.. utána meg már az ember inkább csinálna valami mást "kielégült" érzéssel pl eszel vagy rágyujtasz egy cigire..
2021. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek jön össze, hogy elélvezés (kielégülés) után képes legyen egy újabb önkielégítésbe kezdeni. Van, akinek egy kis idő elteltével - a folyamatosan érkező izgalmi ingertől - újra merevedése lesz, és addig folytatja a maszturbálást, amíg ismételten elélvez. Másoknak viszont a kielégülés szó szerint azt jelenti - amit az előttem válaszoló is írt -, hogy egy időre teljes mértékben kielégítették saját vágyaikat, és nem kívánja a testük, hogy újra vagy tovább izgassák magukat.

Ha folytatnád, csupán kiderülne, a tested és péniszed hogy reagál erre az ingerre.

2021. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szukseged lenne es vagynal ra, szeretned es tudnad is csinalni.

Ha viszont igy erzel, ne eroltesd. Ez nem egy feladat.

2021. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is erőltetés céljából gondoltam rá, szimpla kíváncsiság:)
2021. ápr. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!