Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki milyen készítményt szed...

Ki milyen készítményt szed jóindulatú prosztata megnagyobbodásra ?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék hallani a jelenleg forgalomban lévő prosztata készítményekről.

Rengeteg készítmény van forgalomban.Olyan véleményeket szeretnék, amelynek valaki már érezte is a hatásàt.

Amitől valóban jobb lett, és érezhetően változott a helyzet. Amiben valóban benne van a hatóanyag, és nem csak ráírják.



2021. ápr. 19. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a tökmag olajat. Erős prosztatagyulladásom volt. Antibiotikum semmit nem hatott. Elkezdtem inni kisvirágú füzike teát, és reggel egy kis kanál tökmag olajat kenek pirítósra. Három hónap alatt teljesen elmúltak a prosztata panaszaim.


Mellékesen a magas vérnyomásomat is levitte a normális tartományba a tökmag.

2021. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál, már beszereztem az igazi eredeti hidegen sajtolt töki olajat.

Én nem kenem semmire, minden nap bekapok egy teáskanálnyit.

A reggeli pisilések már erőteljesebbek, nem csak olyan csorgatós, úgyhogy biztosan jó.

Köszi. Üdv.

2021. máj. 11. 21:58
 13/17 Kovikaaa03 válasza:
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a tökmagolaj kinek mennyi idő után hozott érezhető javulást?
2021. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ezt most pontosan nem tudom megmondani, de azóta jobb lett a helyzet.

Talán 2-3 hét.

A lényeg, hogy hidegen sajtolt legyen, és ne valami kotyvalék.

Ajánlom a jómagyar.hu oldalt.

Ez biztos hogy 100% minőség, és a legolcsóbb.

Kendermag olaj is van, ez kiváló az teljes test egészségére.

Nem kell semmilyen káros kapszula, ebbe minden megvan.

2021. jún. 17. 16:13
 15/17 Kovikaaa03 válasza:

Filio hidegen sajtolt tökmagolajat vettem most lesz 2 hete de eddig talán az égető és fájó érzések szűntek meg.

Köszönöm a segítséget.

2021. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az is jó.

Mindegy, csak igazi legyen, és hidegen sajtolt.

Jó gyógyulgatást.

2021. jún. 17. 18:56
 17/17 Kovikaaa03 válasza:
Esetleg az az Ormánsági tökmagolajról valakinek van véleménye? Nincs ráírva hogy hidegen sajtolt de a bio boltba mondták hogy az, meg olvastam neten is hogy elvileg az.
2021. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!