Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan végeztetek önkielégítés...

Hogyan végeztetek önkielégítést először?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 17:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Na és Uraim? Gondolom űzzük is szerintem mindannyian azóta is. 😁
2021. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
11-es: Hát hogy ne! 😄
2021. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Óvodai délutáni altatás alatt jöttem rá a takaró alatt. Kellemes érzés. Rá is jöttek mert a szüleimet be is hívták anno. Akik megdorgáltak miatta. Picit ki is hatott rám mert sokáig nagyon tabu volt ez középiskola végéig. Viszont rendszeressé vált emlékszem hogy általános iskola 6 osztályában csordogált ki valamicske elöszőr aztán egyre több lett pár hét alatt. Nem is értettem mi az egy darabig mert 7-8-dikban volt felvilágosítás egy osztályfőnöki óra keretében egy meghívott szexologussal. Korán meglett az ösztön :)
2021. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Időben nem tudom pontosabban behatárolni, de az alábbiak alsós koromban történtek - illetve az elsőt talán még óvodásként éltem át. Futottam az utcán, és (a rázkódástól) egyszerre valami fura, de nagyon jó érzés öntött el. Ez egy másik alkalommal már az iskola lépcsőjén felfelé futva megismétlődött. A későbbiekből már csak arra emlékszem, hogy annyira rákaptam a dologra, hogy órán is rendszeresen csináltam a pad alatt, míg a tanító néni észre nem vette, és el nem beszélgetett a szüleimmel. Jellemző a prűd neveltetésemre, hogy apámnak, aki orvos volt (!), nem az volt a reakciója, hogy ne izguljak, ilyesmit minden fiú szokott csinálni, hanem az, hogy ez helytelen dolog, és lehetőleg próbáljam az iskolán kívül SEM csinálni. (Na persze...) Amikor évekkel később egy nyáron jött is belőle valami, addigra szerencsére már megtudtam osztálytársak szövegeiből, hogy az a g..i (a sperma szót nem ismertem). Kész csoda, hogy később normális nemi életem lett... A fiaimmal mindenesetre egész másként beszélgettem a dologról, mint velem tették.
2021. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Három (igen, három) éves sem voltam, egy 16-18 éves lány vigyázott a másfél évvel nagyobb növéremre, és rám. Egyik nap, a növéremnek valammilyen elfoglaltságot adott, egy másik szobában, nekem lehúzta a nadrágom, és megsimogatta a fűtyimet, éreztem, hogy megkeményedik. Aztán a fitymát hátra huzta. Ez nem ment könnyen, kissé fájdalmas volt, de elég hamar megszünt a fájdalom, helyette nagyon élvezetes, kellemes érzés volt. Ekkor az ölébe ültetett, háttal maga felé, hanyatt dölt az ágyon, és engem magára fektetett, hanyatt. Kezével elkezdte a fitymát huzogatni, ezt elég sokáig csinálta. Akkor hagyta abba, amikor én a "csucson" voltam, persze nem volt semmi spriccolás. Amikor elment, egyedül is kipróbáltam, nagy örömömre egyedül is működött. De a növérem észrevette, és beárult a nagymamának ( Ö nevelt mindkettönket). De a nagymama elintézte nagyon röviden, anyit mondott, " kapok a pofámra, ha még csinálom". Ez volt a zöld jelzés számomra, tudtam, csak arra kell vigyáznom, ne lássa meg senki. Sokszor naponta többször is csináltam, mind a mai napig.
2021. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
15/ ugye csak viccelsz? 3 evesen? Hogy kemenyedhet meg ennyi idosen? A csaj eleg pedofil volt..
2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
15ös,az a csaj tényleg beteg v!El kellett volna mondanod a nagyidnak,mert ki tudja,azóta hány pici fiút rontott meg?!:/
2021. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
16, Nem viccelek, csupán az történt, hogy a kb. 3 és fél év helyett, rosszul fejeztem ki magam, és irtam a négy év helyett három évet. De alapértelemben nincs nagy külömbség. Már akkor is gondoltam. hogy valami nem stimmel, de a növérem beárult ( tulajdonképpen nem engem, hanem a csajt) és mégis nekmjm volt igérve h kapok a pofámra. Ugy, hogy jobbnak láttam nem beszélni rola. Amikor először teljesen hátra húzta, hirtelen nagyon megijedtem, hogy mi lesz, ha nem fog többé vissza menni a helyére. Persze, vissza ment.
2021. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
Te jó ég...és utána is vigyázott rátok vagy a nagyid elküldte legalább..? Egyszeri alkalom volt vagy többször is előfordult? Elég szégyen a csaj részéről h egy alig 4 éves kisgyereken tanulmányozza a dolgokat..
2021. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Te most hány éves vagy ha szabad tudni? :)
2021. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!