Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan végeztetek önkielégítés...

Hogyan végeztetek önkielégítést először?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Rájöttem, hogy jó érzés, ha húzogatom a fitymám. kb. 13 éves lehettem
2021. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Amikor megtetszett valaki, ösztönösen odanyúltam, és elkezdtem csinálni. Akkor még persze nem jött belőe semmi, így "tetőpontja" sem volt, "bármeddig" lehetett csinálni. Óvodában kezdődött, négy-öt éves kor körül voltam.
2021. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 körül kezdtem a kádban
2021. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 12-13 lehettem. Emlékszem a szobámban az ágyban feküdtem és jó érzés volt játszadozni a cerkával. Aztán egyszer csak bumm, megvolt az elsö igazi orgazmus. Persze hirtelen nem tudtam hogy mi volt ez, de mivel jó volt ezután már rendszeresen csináltam. Vicces mert elöször én nem le és fel huztam a bőrt, hanem a két tenyremmel "csavargattam" a cerkát mint amikor a gyurmából hosszú csíkot csinál az ember 😄 csak késöbb tértem át a hagyományos módszrre.
2021. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Dörzsöltem a bőrt a végén.7-8 éves lehettem.
2021. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Huzogattam, és kozben gondoltam a kiszemeltemre. Gyorsan elelveztem
2021. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudtam, haver mesélt róla amikor 12 múltam, hát kipróbáltam.
2021. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
Hasra feküdtem, és arra gondoltam, hogy egy kislánynak belenézek a bugyijába. Így mozogtam, amíg el nem élveztem.
2021. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 sandrisbp ***** válasza:
100%
Vicces, de (még az özönvíz előtt) velem is pont ugyanúgy volt, mint ahogy a 4-es is leírta. Még annyi, hogy volt egy könyvem, a Fiúk évkönyve, és abban pont abban az évben volt egy nagyon normális írás a kamaszkorról, a nemi érésről, a vele járó fizikai változásokról és az éjszakai magömlésről és a maszturbálásról. 10 éves múltam, de még nem voltam 11, fokozatosan kezdtem szőrösödni, a farkam is megnőtt és egyre többször felállt, ha valami izgalmasat láttam vagy olyasmire gondoltam... és olyankor jó volt fogdosni... és a két tenyerem közé véve "gyurmáztam" vele én is, mint a 4-es... ez nagyon jól esett - és aztán egyszer csak hirtelen, az olvasottak ellenére is picit váratlanul elélveztem - mert nem gondoltam előtte, hogy már ott tartok, hogy ez már az. Onnan kezdve a wc-n, a kádban és esténként az ágyamban is csináltam, ha egyedül voltam és lehetett. Később aztán az osztálytársaim dumálásából és a recskázást imitáló kézmozdulataiból rájöttem, hogy a technikám kissé unortodox, és kipróbáltam úgy, ahogy ők mutogatták - és úgy jobban tetszett, és én is áttértem arra.
2021. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm mutatta meg mikor 12 voltam .
2021. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!