Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 éves srác vagyok. Miért...

25 éves srác vagyok. Miért nem elfogadott, hogy szőrösen hagyom a hónaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap utazom a buszon és két érettségiző korú srác sugdolózik és kuncog velem szemben. Arról beszéltek, hogy az én hónaljam alatt lévő őserdőt kéne felégetni, mert még a rövid ujjú pólómból is félig kilátszik a dzsumbuj. Nem szóltam semmit, de nagyon felbasztak. Megnéztem és tényleg nagyon kilátszott a szőr, de egyébként nyáron felszoktam venni atlétát és akkor meg az egész látszik. Engem nem zavar. Minden nap mosom, drága dezodort használok, stifteset és fújosat is. Valóban az átlagnál dúsabb és nagyobb területen szőrös a hónaljam, de nem izadt, nem áll csomókban, nem bűdös.


Sokan mondják, hogy jóképű, ápolt és divatos srác vagyok. Kedvelnek a lányok. Azt gondolom, hogy ezen nem változtat, hogy én nem borotválom a hónaljam meg a farkam körül. Tényleg a csupasz hónalj ma az alap, az számít igényes férfinek, aki borotválja? Külföldön egyáltalán nem ezt tapasztalom. A férfi modellek is meghagyják a hónaljszőrt.


Fiúk/lányok, ti mit gondoltok, ha szőrös a férfi hónalja?

Ez a két 18 éves srác tényleg minden másnap borotválja a hónalját? Mire fel? Ha trimmeli okés, de ez a midnenáron csupaszság számomra nem érthető.



2021. ápr. 22. 14:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy már két kis pattanásos metroszexuális gyökér véleménye legyen a mérvadó.

Én futva menekülnék egy szőrtelenített pasitól.

32N

2021. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Neked van igazad, én is csak az arcomon ismerem azt a szót, hogy borotválkozás. Kevésbé tartom férfiasnak, bár nem különösebben izgat, ha valaki fiú/férfi létére borotválja a hónalját, a lábát, vagy a fanszőrzetét, de ha valakinek úgy kényelmes, tegye, illetve sportolóknál aláírom, hogy praktikusabb.

36F

2021. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmi bajom vele, és azokat tartom idiótának, akik ezért megszólnak valakit. De most tényleg ez a divat, és vannak, akik cikinek tartják azt, ha valaki nem követi a divatot. Szerintem meg hülyeség.
2021. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, a hónalj az egyetlen ami zavar, ha dzsungeles. Én szőrtelenítem az egész lábam, intimtájékom, hónaljam. Csak annyit várok el én is, hogy legalább a hónalja legyen szőrtelen vagy rövidre nyírt egy pasinak, intimet, hasat, szakállt lexarom..

De ez ízlés kérdése. Nyilván rengeteg nőt nem érdekel ez, ahogy az előző kommentelőkből is látszik, de ezért lesznek nyilván olyanok is, akiknek nem tetszik.

2021. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Egy férfi legyen szőrös. Engem taszít a meztelen csiga,akkor számomra kisfiúnak tűnik. De ismered a mondást hogy a kerti törpe is csak lenyírt fűben tünik nagyobbnak? Ne hallgas senkire ,legyél büszke magadra. 29 éves nő vagyok.
2021. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Tepfal ***** válasza:
93%

Kb. nincs olyan szituáció, amikor az ilyen véleményt figyelembe kell venni. Ki az, aki attól érzi magát "férfinak", hogy más testén fennhangon röhög meg gúnyolódik? Na az ilyentől múlik el mindenfajta szexuális vágy.

Maga a szűrös hónalj szerintem se férfin, se nőn nem gáz, nekem tetszik is, hogyha higiénikusan van tartva. Szexuális partneren túl pedig senkinek semmi köze más testszőrzetéhez.

2021. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az első válaszolóval.

És én is teljesen kivagyok a csupasz pasiktól.

Higiénia és ápoltság fontos, de az nem a szőr méretétől/mennyiségétől függ. Ne foglalkozz idiótákkal.

24n

2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.A 4-es véleménye nagyon érdekes.


Egy nő számára miért fontos, hogy a férfiak legalább a hónaljukat borotválják? Csak esztétikai okból számít?

A hónaljszőröm eddig egy barátnőmet sem zavarta. Szerintem fel sem hozták. Viszont azt többen is kérték, hogy legalább trimmeljem a fanszőröm. Én ezt meg is tettem, mert nagyra értékelem, ha orálisan kényeztetnek. Kéthetente vágtam 0,5-1 centisre, ki melyiket preferálta.

2021. ápr. 22. 15:07
 9/32 A kérdező kommentje:
Fordítva pedig nekem tetszik, ha a lánynak szőrös lent, persze a bikini vonala meg a nagyajkak körül jobb, ha borotválva van. Az ilyen lányok nagyon ritkák, pedig egy kis szőr nagy szexuális vágyat képes kelteni.
2021. ápr. 22. 15:10
 10/32 Hellmano ***** válasza:
90%
Én például a hónaljamat már 15 éves korom óta borotválom, pedig én 94-ben voltam 15 éves na, akkor még férfiak nem igen nyomták le ott és először még bzinak is néztek emiatt :D De hát 94-ben más világ volt tényleg baromi ritka volt, aki borotválta. A farkam meg ugyanígy fenn lenyomom nullásgéppel, hogy ne pattogjon ki, meg ott nem szeretem csupaszon , de a golyókat szintén borotválom kopaszra, mert szeret a barátnőm velük játszadozni, de amúgyis megtenném... A lábon viszont baromi bzisnak tartom, ha valakié csupasz , pedig nekem brutálisan izmos a lábam és mutogathatnám szőrtelenül, hogy még jobban látszódjon, de ott soha nem borotváltam le és nem is fogom, ahogy a mellemről se!
2021. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!