Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tünetmentes szexuális betegség...

Tünetmentes szexuális betegség hordozó lennék?

Figyelt kérdés

Nos nagyon enyhe viszketést szoktam tapasztalni csak és kizárólag a herezacskóm szélén. Ez ritkán lép fel tehát alkalom adtán tapasztalom. A bőr nem elváltozott.


Néha talán 40-ból 1x érzek égő érzést a hugycsövem végén amikor elélveztem. Ez 30perc alatt elszokott múlni.


Ha beleélvezek a páromba fertőzést tüneteit produkálja napokon belűl. Amennyiben nem élvezek bele de csináljuk védekezés nélkül nincs probléma.


Ő fogamzásgátlót szed.


Kérdésem az volna ezekkel a panaszokkal én vagyok a ludas? Ha igen és elmegyek egy orvoshoz, valszeg gombás, bakteriális hordozó vagyok. Ez esetben milyen kezelést kaphatok? A kezelés után hosszú időre tünetmentes lehet a barátnőm ha mint ahogy eddig betartom a megfelelő higéniás szabályokat?


Azért érdeklődöm itt, hogy tudjam mire fogok kidobni 40.000 forintot ha elmegyünk magándokihoz. Szívesen költök rá ennyit de nem akarom, hogy a semmire menjen el.

Válaszokat előre is köszi,!


22/F



2021. ápr. 27. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő vagy régebbi proszata gyulladás egyáltalán nem kizárt, az égő érzés miatt. Az mindegy, hogy ritka a tünet sajnos lehetséges. Ha az nagy eséllyel bakteriális és ez mikor a barátnődbe kerül nála tünetet okoz. Azonban van olyan lány akinek annyira érzékeny a flórája, hogy még egészséges ondótól is produkál ilyet. Ezt tapasztalatból tudom és orvossal is beszéltem erről. A lényeg, hogy alapos vizsgálat kell, itt igazi diagnózis és megnyugtatást nem várhatsz. Egy kivizsgálás sosem kidobott pénz, dobtál ki másra már többet ennél. A lényeg, hogy szerintem nem komoly, de attól igényelhet kezelést! Ha bakteriális akkor easy lesz, ha még is gyulladás és más eredetű akkor neccesebb. Ja és kerület többe is ennél, ha ondót is tenyészteni kell. Ne halogasd, mert ha van bajod akkor minél később mész el annál nehezebb lesz helyre jönni belőle. Kitartást és a szexet addig is minél gyakrabban, az csak segíthet!
2021. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár ez is lehet. Gyógyszeres kezelést kapsz, méghozzá antibiotikum formájában. De egyébként neked is és a párodnak is el kell mennie és gyógyszert szednie, mert így csak oda-vissza fertőzitek egymást. Már amennyiben persze van fertőzés, mert az hogy néha viszket a golyód nem utal erre.
2021. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igen igaza van 2-nek, az oda-vissza dolgot el kell kerülni, ha fertőzés. A viszketés lehet teljesen független ettől. Fiatalok vagytok szóval jó esélyetek van, a gyógyulásra, ha van valami probléma.
2021. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Megosztom veletek a tervunket. Legkozelebbi adando alkalomkor amikor fertozes tunetei jelentkeznek nala azonnal elmegyunk dokihoz. Ahogy olvastam


"STD konzultáció, kivizsgálás, mintavételek, festett kenet mikroszkópos vizsgálata: 20.000 Ft"


Ezt csinaljak.


Ez kimeriti a reszletes kivizsgalas velemenyed szerint 1.?

2021. ápr. 28. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem várnék a legközelebbi esetig, de ti tudjátok. Ha esetleg neked is lenne folyásod nem csak a barátnődnek akkor viszont egyből menj. Szerintem igen ez teljes viszgálat, viszont a mintavétel eredményére várnod kell egy kis időt. Mindenképpen a vélemények alapján válassz doktort.


A vizsgálat áll ebből kb:


Ultrahang (hason keresztül) ahol megnézi a veséd, a húgyhólyagot (ennek állapota is tükrözhet valamit), prosztatát. Minden mást képzel. És igen be fog nyúlni, de csak ujjal. Valószínűleg minden rendben lesz, és azt sem kizárt hogy a tenyésztésben sem lesz semmi. De inkább legyen valami benne, szedjetek gyógyszert és jöjjetek helyre. Sokszor azonban nem diagnosztizálható. Főleg, hanem baktérium okozza. Bármire is jutsz később kérlek írd be, sokan lesznek még hasonló problémával a jövőben az biztos.

2021. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!