Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy a sperma...

Lehetséges hogy a sperma "beszorul"?

Figyelt kérdés

Kb másfél napja nem csaptak ki, mai napon mikor eljött az idő hosszan húztam kb 20 percig, de az utolsó pillanatban el kellett raknom.

Nagyon elkezdett görcsölni, éreztem hogy nagyon ki akar már jönni, heréim megkeményedtek, ezért gyorsan újra neki álltam (kb őt perc után) itt már egyből a lényegre tértem, egy jó nagy adag ki is jött után már kezdtem jobban lenni bár még a heréim kicsit furcsán viselkednek.

Ez ilyenkor természetes, nektek is volt már ilyen?

16/f


2021. ápr. 28. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy "vőlegénybetegség"! Ez a jelenség neve.
2021. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Ez el múlik magától hamar?

2021. ápr. 28. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, lesz egy kis feszítő érzés, de ennyi, elmúlik.
2021. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el fog múlni hamar.
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi ez nyugtató, csak kicsit megijedtem.

Azt még hozzáteszem, hogy az egész here zacskó furcsán viselkedik, a járatok megduzzadtak és az egész nagyon érzékeny.

2021. ápr. 28. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen járatok?
2021. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom szakszerűen megfogalmazni, de tudtommal kis "csöveken" keresztül jutnak el a már elkészült spermiumok a "raktárba", és érzésem szerint ezek duzzadttak meg, bár lehet hogy ezek teljesen más "csövek"
2021. ápr. 28. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Spontan elvezessel jar ha nincs szerencsed ha van meg kicsapod este es nincs gond
2021. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nos akkor röviden. szexuális izgalom hatására, a herék is megtelnek vérrel, emiatt nő a térfogatuk, nagyobbnak és keménynek érzed. de ez tarthat sokáig, mert a herék burka nem túl tágulékony, ezért a fájdalom. ilyenkor az ejakuláció vagy segít, vagy nem. (nekem általában nem) pihentetés, ellazulás segít, esetleg egy meleg fürdő.
2021. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* nem tarthat sokáig,
2021. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!