Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet baja a páromnak attól,ho...

Lehet baja a páromnak attól,hogy chilit teszek a kotonjába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom megprankelt a napokban és szeretnék neki visszavágni.Szerintetek attól lehet baja a későbbiekben ha chilit teszek a kotonjába? Tapasztalatok?


2021. ápr. 28. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szarrá csípi, nem jó ötlet
2021. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Vizeltem már azután, hogy beleszórtam az erőspaprikát a kajába, szóval tudom milyen. A helyedben nem tenném.
2021. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném, részint az adott testrész érzékenysége miatt, részint pedig a te saját testi épséged érdekében.
2021. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ott helyben szakítanék veled. Egyszer volt olyan hogy lehet lejárt a gumi vagy valami és kicsit csípett, attól is majd megőrültem. Egy ilyet nagyon nem kellene. Rengeteg ott az idegvégződés meg minden.

Mondjuk ha egy ilyen megcsinálnál és utána fix beraknám neked gumi nélkül.



De tényleg ha a húgycsőbe is bejut vagy valami, rossz belegondolni.

2021. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi esze van a Magyar nőknek?Remélem hogy 1 millióból csak 1 ilyen van,mint te....Annyinak se kéne lenni.
2021. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki is lehet baja, de utána neked is. Ne csinálj ilyet.
2021. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked felnyomom a vaginádba?
2021. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen Magyar nőktől mint te vagy...

El is venném az állampolgárságot...

Undorító,hogy mennyire gyerekes és hlye tud lenni egy ember.

Erre gondolnánk,mikor büszkék vagyunk arra,hogy mi ki tudtuk választani hogy Magyarnak születünk? Egy 10 milliós népség vagyunk,ne hlyéskedjünk már hogy ez a szint. Ahol sokan vannak ott több az id.óta,mi nem engedhetnénk meg magunknak ezt és lehetne józan eszünk és igényeink. Aki ilyen mint te,annak sajnálom a párját!

Igények bezzeg csak azok vannak,hogy dolgozzon ezerrel és keressen annyit,hogy téged eltartson te meg tudjál a megkeresett vagy kért pénzedből chilit venni...

Mutasd meg neki ezt a kérdést,és ha olyan értelmi szinten van mint te talán nem dob el. De biztos kiderülne,hogy akar-e valójában veled maradni vagy sem,és a válasz nagyon határozott lenne.

2021. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tagadd le a származásod de tényleg...

Segítek :

Isztambulpan tanult én nem madzar vatyok...

2021. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Te szadista alatt probald ki felnyomsz magadnak 1 chilit

Ez nem jatek. Gyulladast is kap plusz mivel beindul az önvedelem nem biztos h epen meguszod Neked nem valos a sex sem parkapcsolat.

2021. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!