Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem magam sokszor...

Miért érzem magam sokszor álmosnak és miért vagy sápadt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Talán mert rosszul alszol?
2021. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány is lehet, ez kideríthető vérvétellel.
2021. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek hozzá, de lehetséges,hogy vashiányod van van ilyen hohesc+vas, abban pl van vas is, meg c vitamin ami segít hogy fölszívódjon. Másik további jó vasas kaják: spenót, sóska, cékla, húsok, jóreggeltkekszben is van.

Másik ha valaki túl sokat fekszik, pl tunyul, akár önszántából, akár, vagy a covid miatt nem mozdul ki semerre, akkor így pl lassulhat a vérkeringésed, és akkor fáradtabb is leszel, tehát pont az pörgetne fel, ha sportolnál egy kicsit, meg még ugye aki a szobában gubbaszt akármilyen okból, tehát pl akár önszántából, akár munka, akár karantén kapcsán az utóbbi időkben ugye, na, tehát, azt nem éri annyyi napfény. Próbáld meg szóval, hogy mozogsz egy kicsit, attól fényesebb is szokott lenni úgy tudom, az embereknek az aurája. Láttam egyszer egy videót, vagy lehet, hogy csak képsorozat volt, hogy elment egy csávó, egy ülőmunkát végző csávó egy aurafotóshoz, és mivel tehát ülőmunkát végez, asszem tehát abból kifolyólag, nem volt túl fényes az aurája; az auraelemző akkor megkérte, hogy csináljon pár karkörzést, gugolást, és akkor csináltak mégegy aurafotót, és kétperc mozgás után máris fényesebb, energikusabb, életteltelibb lett az aurája. Lehet még pl helybenfutás, ugrókötelezés, fekvőtámasz, felülés, törzskörzés, szökdelés, pici súlyzóemelgetés-nem kell túl nagyot, de mondjuk szal súlyzó nélkül is lehet jó, de tehát ezek csak tippek, lehet még aerobik, bármi mozgások pl tehát jól jöhetnek, ezek tehát pl felpezsdítik a vérkeringést is, felfrissítik az izmokat; tehát túlerőltetni nem kell de egy kicsit, ha ugrabugrabugrálsz, akkor az máris tök jó. Vagy pl egy gyógymasszázs csakúgy mert miértne alapon:D, vagy egy kellemes zuhany azis mindig jókor tudhat jönni akár. :):):) Akkor még mondanék, vitaminokat vigyél be , pl multivitaminos üdítők; rengetegféle van, amiben rengeteg vitamin van, gyümölcsök is nagyon jók lehetnek, teák, tej az is nagyon jó energiaforrás, mindenféle zöldségek is lehetnek pl jók. Paprika, paradicsom, hagyma, eperszezon is nemsoká lesz, asszem anyám aszondta, májusban szokott lenni, ja akkor igen, akkor ez most lesz:):):) Na, akkor ja amúgy pl lehet, hogy esetleg az idegrendszeredet is pihentetned kéne,mert ha sok a stressz, akkor pl lehet, hogy az idegrendszerednek kell több pihi,az idegrendszert például a magnézium, b -vitamin táplálják. Magnézium pl: bab, mogyoró, mák, meg satöbbi az ilyen magfélék, meg szal ehhez hasonlók. De szal, én nem értek hozzá, de szerintem ezek jók. Erobikból is amúgy pl tudsz találni rengeteg jó videót neten; de szóval egyébként igazából érzed is, hogy mi kell a testednek, mi tesz jót, tehát ezek menők; a vidiket meg esetleg ilyen támpontnak használhatod, ha mégsincs ötleted, tehát ezek nagyon jók. Vagy pl vannak ilyen gyógyteák , amik segíthetnek pl endorfint termelni, ezek a orbáncfű-citromfű-tea kombó. C-vitaminból van pl ilyen zsályás szopogathatós cukorka is. Rengeteg minden van,de szal asszem sport kéne neked nagyon pl, ne punnyadj egy irodában, valami jót kéne csinálni. Pl helybenfutni lehet bent a házban is, vagy ha emeletes, hát, még akkoris, de elé is le lehet menni a bejárat elé és akkor ott futkosni, ugrókötelezni, amit akarsz. :)

2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom azepen utolso valaszolo
2021. máj. 3. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
(többieknek is köszönd:))
2021. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3. hozzászóló! #2-es vagyok. Nekem is nagyon tetszett a hozzászólásod, olyan aranyosan, kedvesen van megfogalmazva. Örülök, hogy ilyen kommentet is volt szerencsém olvasni.
2021. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Rendesek vagytok!

2021. máj. 3. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:

:) :)


(3.,5.vok.:))

2021. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7. Örülök, hogy a többiek segítő szándékát is észrevetted! :) ;)


Amúgy nálam is az volt, amit fentebb írtam (#2.) Régóta sápadt voltam. Idén - más miatt - voltam vérvételen. Kiderült a vashiány is. Más is. Érdemes lehet elmenned csináltatni egy laborvizsgálatot (vér, vizelet).


#8. :) D

2021. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remélem nincs nagy bajod!!
2021. máj. 3. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!