Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti hogyan tisztálkodtok...

Szellkriszta kérdése:

Fiúk! Ti hogyan tisztálkodtok pisilés után? Nálatok is van valamilyen intim higiéniai rutin?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert mi egy csomó dolgot használhatunk ott lent, sokféle módon, és rólatok meg kb. alig találtam vmit. (És azért is, mert a ti intim részetek hatással van a miénkre.)


Pl. én magamból kiindulva olyasmit képzeltem, amit egyik b.nőmmel beszéltünk (aki amúgy óvónőként így csinálja a kisfiúkkal): minden pisi után bőrt hátrahúzni (amennyire lehet), wc-papírral letörölni. (Nyilván ti felnőttek a csapnál is lemoshajátok.)


A párom szerint meg mindenki csak pisil, lerázza, s kezet mos, kész.

Hogy van ez? Elől marad a fityma, és a belefolyt pisit hogy tüntetitek el?

Vagy a többség teljesen máshogy csinálja?


(Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.)



#pisilés #fityma #WC #tisztálkodás #férfi higiénia #férfi nemi szervek
2021. máj. 4. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Kitörlöm utána wc papírral.
Csak lerázom, annyi elég.
Vízzel mosom meg a farkam, a mosdókagylónál.
Nem csinálok semmit, majd este, fürdésnél lemosom.
Nem mosod le, mert szereted a kukiszagodat...
Gyorsan visszateszed, legfeljebb a vége az alsógatyádba csöpög. Majd a mosógép elintézi. (Fiúknál nem lehet tudni...)
49 szavazat
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
84%
Én lecsapom párszor utána, majd a végén megtörlöm , így utána már semmi nem csöpög belőle :) Persze legtöbben csak lecsapják a végén és ennyi, de ott jut is a boxerba még pár csepp. Olyant még életemben nem láttam, hogy valaki meg is mosná a mosdóban ez azért már túlzás kategória elég letörölni papírral. De, hogy is nézne ki mondjuk nyílvános wc-ben, hogy a mosdó felett lógatná az ember és mosogatná ez nem valós élethelyzet :D
2021. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sokáig csak kiráztam. Aztán amikor észrevettem, hogy miattam hugyos ahol állok meg befolyik a boxerba, azóta megtörlöm.
2021. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Kriszta, a kérdésből süt a butaság.
2021. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Felhúzom a bőrt és akkor nem megy semmi félre. Le se kell mosni.
2021. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Eleve úgy pisilek, hogy hátrahúzom a fitymát. Utána kirázom és megtörlöm, ha van rá lehetőség.
2021. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A férjem hátrahúzza, törli.
2021. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
A természet nagyon figyelmen kívül hagyta a személyi higiéniát, amikor megtervezte a pisilő szerveket.
2021. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem törlöm meg, pisilek és kicsit lerázom. Régen ez nem volt kérdés,csak a mai világban. Abszurd! Öregapáink sem törölgették/mosogatták minden pisilés után!
2021. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Régen engem is úgy tanítottak, hogy töröljem meg wc papírral a bőrt felhúzva. De aztán később körülmetéltek, de utána is megtöröltem.
2021. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy szoktam, hogy pisilés után kinyomkodom belőle, amennyit tudok. Gyerekként nem mondták, hogy hátra kéne húzni a fitymámat, de aztán rászoktam. Néha meg is törlöm wc papírral.

Írod, hogy azt beszéltétek, hogy pisi után hátrahúzni a bőrt és úgy megtörölni. Ez már sokkal jobb, mint hagyni, hogy a fityma alatt olyan maradjon. De szerintem akkor már még jobb a legelején hátrahúzni. És a végén vagy előrehúzni, vagy hátul hagyni, és majd magától úgyis előrecsúszik. Utóbbi esetén az utolsó cseppek sem kerülnek majd a fityma alá.

2021. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!