Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti hogyan tisztálkodtok...

Szellkriszta kérdése:

Fiúk! Ti hogyan tisztálkodtok pisilés után? Nálatok is van valamilyen intim higiéniai rutin?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert mi egy csomó dolgot használhatunk ott lent, sokféle módon, és rólatok meg kb. alig találtam vmit. (És azért is, mert a ti intim részetek hatással van a miénkre.)


Pl. én magamból kiindulva olyasmit képzeltem, amit egyik b.nőmmel beszéltünk (aki amúgy óvónőként így csinálja a kisfiúkkal): minden pisi után bőrt hátrahúzni (amennyire lehet), wc-papírral letörölni. (Nyilván ti felnőttek a csapnál is lemoshajátok.)


A párom szerint meg mindenki csak pisil, lerázza, s kezet mos, kész.

Hogy van ez? Elől marad a fityma, és a belefolyt pisit hogy tüntetitek el?

Vagy a többség teljesen máshogy csinálja?


(Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.)



#pisilés #fityma #WC #tisztálkodás #férfi higiénia #férfi nemi szervek
2021. máj. 4. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Megtörlöm papírral “rázás” után, de egy időben itthon farokmosás/makkmosás is ment utána, most, hogy kérdezed, érdemes a rutin részévé tenni újra.
2021. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekkoromban úgy tanították, hogy a bőrt hátrahúzva töröljem meg papírral. Néha elég kellemetlen perceket okozott:)
2021. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, de nem fáj ha papírral megtörlitek? Páromnak mondtam már, hogy jó lenne ha nemcsak rázná hanem meg is törölné, de azt mondta hogy biztos hogy nem, az fájdalmas.
2021. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Puha papír kell...
2021. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!