Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik here tartósan a...

Az egyik here tartósan a lágyékban van?

Figyelt kérdés

Azt hiszem , hogy így hívják azt a tájékot , de ha nem is pontos a megnevezés , az a lényeg , hogy (már 2-3 hónapja) az egyik herém a hasam alatt , a nemiszervem mellett , de jóval a herezacskó felett van , nem pedig benne. Nem fáj , egyszerűen , csak nincs a "helyén" , nem érzem. Az elején , mikor észleltem a problémát , akkor még nem foglalkoztam vele. Most , viszont azt olvastam , hogy ez súlyos egészségügyi problémákhoz vezethet. Egyszer megpróbáltam visszavinni a "helyére" , de nem tudtam , és kisebb-nagyobb fájdalmakkal járt , valamint rögtön visszament az azelőtti pozíciójába.

Változni fog? Vagy sürgősen forduljak orvoshoz? Mitől van ez?


A pontos koromat nem szeretném kiírni , a lényeg , hogy serdülőkorban vagyok.


Így is elég kínos közzétenni ezt a kérdést , ezért kérek mindenkit , hogy próbáljon kultúráltan válaszolni!


A válaszokat/segítséget , nagyon köszöm!



2021. máj. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hasfalban van, akkor dokihoz kell menni minél hamarabb, mert el is rákosodhat. Szóval keress fel egy urológust minél hamarabb
2021. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Ha időben kezeled a problémát, akkor nem lesz semmi gondod belőle. De fontos, hogy legyőzd a szégyenlősségedet és elmenj a dokihoz. Hidd el, egy urológusnak a te ciki problémád csak egy átlagos hétköznap délelőtti eset. Ennél sokkal rosszabb esetek is vannak.

Nyugodtan menj el, beszéld meg vele mit kell csinálni ilyenkor.

2021. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvoshoz !!! Serdülő korban a herék még könnyen mozognak a lágyékcsatornában fel-le, de ha fennmaradnak, az nagyon veszélyes!
2021. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!