Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ilyen kevés spermám...

Mitől van ilyen kevés spermám mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában, úgy pár hónapja alig jön ki sperma ha kiverem, az a kevés is nem is spriccel, hanem olyan, mintha nyomózsákból nyomnák a habot. Régen azért több volt meg messzebbre lőtt. Ha sokáig verem akkor valamennyivel messzebb lő és több jön, de bőven nem az mint pár hónapja. Mitől lehet ez?

29f


2021. máj. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de fogyassz több vizet, naponta 2,5-3 litert.

Ha nem használ, akkor alighanem prosztataproblémád van, amivel orvoshoz kell menni. Ő beutal urológushoz. Ezt a gyönge kilövellésből következtetem, más személyről vonatkoztatva, akinek hasonló esete volt. Könnyen kezelhető.

2021. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 liter vizet iszok, sőt általában többet. Este állandóan többször is fölkelek vizelni, lehet az is közrejátszik.
2021. máj. 5. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a mirigyek nem működnek intenzíven, akkor kevés mirigyváladék képződik. Ilyenkor nem kell túlzásba vinni az ürítést.
2021. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelés akár prosztataprobléma velejárója is lehet. Este felé már ne igyál sokat, inkább reggel és nappal. Ha netán ezek után is (főleg éjszaka) gyakran kell felkelned, akkor valóban orvoshoz kellene menned.
2021. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok viz miatt kell ennyit , nekem is miota megiszok másfél litert sokkal többet kell eddig sajnos meg 1litert sem ittam. Maca -t próbáld ki en is tegnapota szedem meg semmi de elvileg sokkal több lesz.
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!