Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 nappal ezelőtt volt herecsav...

4 nappal ezelőtt volt herecsavarodás műtétem. Mennyi idő elteltével tudok maszturbálni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 12:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Már 4 napot elvesztegettél...
2021. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mi? Ezt most komolyan kérdezem, hogy mennyi idő.
2021. máj. 6. 12:16
 3/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy sikerült megmenteni. Kollégámnak is volt.

[link] "Guys need to skip strenuous activities (like sports) and sex or sexual stimulation (like masturbation) for a few weeks after testicular torsion surgery. Talk to your doctor about when it will be safe to go back to your normal activities."

Magyarul: hívd fel az orvost, aki műtött!

2021. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Fura. 1,5 év alatt ez a 3. ilyen kérdés. Na most akkor vagy a sebészek-kezelőorvosok kussolnak, vagy a betegek hülyék. Nem jó ez így.
2021. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt 2 hetet írnak.

2021. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdezem itt, mert nem akarom, hogy a szüleim meg tudják, ezt elfelejtettem oda írni, de légyszíves segítsetek
2021. máj. 6. 12:19
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 6. 12:23
 8/29 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott?
2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A tapasztalatom az, hogy a koleszteringazdagabb étel elősegíti a hamarabbi kanosságot (tele zacsit), ami kellemetlen (most) késztetést a tele húgyhólyag csak fokoz. Kerüld ezeket, és könnyebb lesz elviselni a dolgot! Mielőbbi gyógyulást!

Hogy sikerült a csavarodást összehozni? A kollégám a tesójával versenyzett a kádig, és elesett/ráesett a kádra.

2021. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Hát nekem ez alvás közben történt, anonymousreview60. Mikor fel kelltem olyan hajnali 4-kor, elmentem a mosdóba, azt sem tudtam, hogy miért fájt annyira és volt fel dagadva annyira.

anonim, az orvosom annyit mondott, hogy jövő héten csütörtökön mennyek vissza kontrollra, ma voltam az 1. kontrollon. Nagyon mást nem mondott. De szerintem inkább megvárom, míg ki potyognak a varrat végei (elbomló varratok), utána várok még 1 hetet, és csak akkor kezdek el újra masztizni.

2021. máj. 6. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!