Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 nappal ezelőtt volt herecsav...

4 nappal ezelőtt volt herecsavarodás műtétem. Mennyi idő elteltével tudok maszturbálni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 12:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és azért kérdeztem még itt meg, hogy mikor tudok masztizni a műtét után, mert most is feláll, de önkielégítést még nem akarok végezni, mert az túl korai még. A válaszokat köszönöm előre is!
2021. máj. 6. 13:28
 12/29 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mennyire befolyásolja a gyógyulást az, hogy feláll a farkam? A válaszokat előre is köszönöm, mégegyszer!
2021. máj. 6. 13:32
 13/29 anonymousreview60 ***** válasza:

#12:

Ha nem háj, akkor nincs gond.

Ezt embere válogatja. Ha nekem erekcióm van, akkor a heréim egészen felhúzódnak vissza a hasüreg felé. Néha szinte lelapul a gátig a herezacskóm. Emiatt most inkább hanyagold a férfimagazinokat. ... Tudom. Sz@r ügy ez most neked, mert itt a tavasz és 15 éves fiú vagy, és szó szerint a tavaszi széltől is feláll, és minden csaj segge, csöcse kint van/lesz, és olyan jól feszül rajtuk ami és ahol kell. Ezért én az embereket is kerülném, legalábbis 2 hétig a műtét után.

Ne tapogasd! Most egy darabig. Ha fáj, akkor irány az orvos!

Lényeges.

A kontrollon kérdezd meg, hogy mit szabad vele csinálni és mit nem. , és mikortól. Itt arra gondolok, hogy:

1. Mennyire játszhat vele a csajod majd? Néhányan egészen komoly golyóbűvészkedést csinálnak.

2. Herehúzó/heregyűrű eszedbe se jusson-e, akár csak akkor, ha a csaj kéri (mondjuk akár 5 vagy 15 év múlva):

[link]

[link]

3. Péniszlakat eszedbe se jusson-e, akkor se, ha akár csak a csaj kéri:

[link]

[link]

2021. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ilyen lakat, meg ilyesmire semmikor sem gondoltam, és nem is fogok. Mire érted hogy fáj, a herémre vagy a farkamra? Köszi előre is!
2021. máj. 6. 14:43
 15/29 A kérdező kommentje:
Ha herémre gondoltál, hogy fáj e mikor feláll a farkam, nem, a herém nem fáj tőle. Akkor nincs gond, ugye?
2021. máj. 6. 15:03
 16/29 anonymousreview60 ***** válasza:

"Ilyen lakat, meg ilyesmire semmikor sem gondoltam" Most még.

"és nem is fogok." Aztán egy démon mellett 25 évesen ki tudja. ;-)

És ahogy izületesként ne menj fallabdázni! Akkor se, ha kérik. Úgy lehet, hogy ez is tiltott, pedig annyira édesen kérik, hogy te magad szeretnéd feltenni.

Nem vicc. Egy nőért a férfi sok f@szságra képes. Magával is. Kérdezd meg a dokit!


"Mire érted hogy fáj, a herémre vagy a farkamra? Köszi előre is!" Bármelyikre. A fájdalom egy fontos visszajelzés.

Van ugye az a vicc: Hogyha elmúltál negyven, és reggel nem fáj semmid, akkor halott vagy. Ebben az a vicc, hogy nem vicc. Én sosem hülyéztem le azt, aki ezt a viccet mondta, de 36 éves koromig sosem fájt a fejem, sosem viselt meg a front. Most évente 1-szer előfordul. És tényleg érzem reggel néha a derekamat.


Javaslom, hogy - velem ellentétben - kezd el, műveld, és szeresd meg a jógát, olyan napi fél órás gyakorlatok stb. Sokat segíthet, és ha komolyan veszed, akkor olyan tested lesz, hogy csak na!

Ne széken ülj, hanem labdán.

2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ha mindkettőre érted a fájást, akkor egyik sem fáj. Köszi a válaszokat, és a segítséget!
2021. máj. 6. 15:49
 18/29 A kérdező kommentje:
Tegnap elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi idő, mire úgy gyógyul meg a seb, hogy már csak a heg látszik, és fájni sem fáj? Köszi előre is!
2021. máj. 7. 10:20
 19/29 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem még, hogy hogyan tudok többet spriccelni? Azért kérdezem, mert mikor már tudom verni, akkor ki próbálnám, hogy többet spricceljek! Köszi előre is!
2021. máj. 7. 23:37
 20/29 anonymousreview60 ***** válasza:

Ennyi idő után, ilyen idősen sokat fogsz előváladékozni. Ne keverd azt össze az elélvezéssel, vagy hogy az mindjárt bekövetkezik. Azt érezni fogod.

Az ejakulátum mennyisége függ az alábbiaktól:

1. egyéni adottságok (legfőképpen), de ezen túl

2. hidratáltság (azaz igyál eleget)

3. fehérjedús étkezés (akkor könnyebben termelődik sperma)

4. jobban elnyújtott izgatás (sokszor elviszed az orgazmus közelébe, de megállítod az utolsóelőtti pillanatban, megvárod, hogy alábbhagyjon az izgalom egy kicsit, majd folytatod.)

5. prosztataizgatás: Ehhez egy besíkosított ujjal (középső vagy mutató) be kell nyúlni a fenékbe és a hasfal felé kell masszírozni, nyomni a végbél falát. A tisztán a pénisz izgatásával végzett maszturbálásn nekem ez mindig nagyobb élvezéssel, mindig nagyobb ejakulátummal járt.

Nem tudom, hogyan állsz a szexszel, de a magad és a jövőbeli partnereid érdekében kezdj el gyakorolni, hogy minél tovább késleltetni tudd az ejakulációt. Ez azt jelenti, hogy amikor:

1. Úgy érzed túl gyorsan nő az izgalom, akkor lassíts vagy állj meg, majd folytasd!

2. Amikor már túl közelinek érzed az orgazmust, akkor állj meg egy időre, majd folytasd!

A prosztataizgatással kapcsolatban ne legyenek ellenérzéseid. Az is a tested része, ha tehát azt izgatod nincs abban semmi buz|s. Ha egy férfit egy nő szájon csókol vagy egy nő a férfi mellbimbójával játszik, azon sincs semmi buz|s, holott a meleg férfiak is ugyanezt teszik egymással. A prosztatádat ne izgasd folyamatosan, mert az meggyorsítja az elélvezést.

Ha esetleg arra eszmélsz, hogy ez qwa jó. Akkor esetleg próbáld meg csak prosztataizgatással. Ha kiderül, hogy csak a prosztata izgatásával is el tudsz élvezni, akkor rohadj meg ;-) mert nekem nem sikerül :-( , pedig már nem tudom mit nem próbáltam! Attól, hogy ezt élvezed, nem leszel meleg. Ha férfiakkal szeretnél szexelni, akkor leszel nem-hetero. Szóval ne félj az önmagaddal kísérletezéstől!

41FHET

2021. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!