Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üveg szilánkot , hogy szedjem...

Üveg szilánkot , hogy szedjem ki a sarkambol?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon apró üveg szilánk valószínűleg egy szét tört pohár darabja furodott a sarkamba de tényleg nagyon pici de lépésnél érzem, hogy szúr.

De sehogy nem bírom ki szedni próbáltam szemöldök csipesszel ki húzni de túl kicsi ahhoz, hogy megfogja rendesen a csipesz tűvel is próbáltam piszkálni aztán próbáltam 2 oldalról nyomogatni mint egy pattanást de csak annyit értem el , hogy vérezni kezdet.

Házilag hogy szedjem ki?


2021. máj. 6. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy , menj el a sebészetre és kiszedik.
2021. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemöldök csipesz, vagy ügyelet
2021. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal sebészetre, amíg nagyobb bajt nem okoz. Ha jobban belemegy a bőr alá le is bénulhatsz, mert olyan hajszál ereket és érző idegeket vághat el, és nagyobb sebészeti beavatkozás fog lenni, mint most.
2021. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ment nagyon mélyre meg pici pár miniméteres tányér darabb volt végül anyám tűvel 20 percig piszkálta és kijött azóta nem érzek semmit.

Akkor nemkell már aggódjak?

2021. máj. 7. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!