Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe reggeli merevedés. Mi...

Enyhe reggeli merevedés. Mi lehet az oka? Javulhat idővel?

Figyelt kérdés
23 vagyok. Nagyon megterhelő időszakon vagyok túl. A merevedésem nem az igazi. Ha lelkileg újra jobban leszek visszatérhet minden a régi kerékvágásba? Lehet szervi probléma? Önkielégítésnél nem szokott gond lenni bár ott se a régi.

2021. máj. 11. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha stresszes az életed igen, van rá hatása és ha helyreáll minden akkor nem lesz gond. Persze csak akkor ha nincs szervi probléma!
2021. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam urulógusnál, azt mondta nincs semmiféle szervi bajom. Lehet valamit tenni hogy gyorsabban regenerálódjak? Lehetséges hogy a sok ülés miatt van ez? Annyira bánt ez a dolog. Nagyon szeretnék már jobban lenni.
2021. máj. 11. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vélem, ahogyan az első írta.
2021. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minél jobban rástresszelsz annál rosszabb. Elöször rakd rendbe a dolgokat fejben, rendezd az életed, és ha boldog leszel, vagy legalábbis nyugodtabb akkor nem lesz gond.
2021. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Tavaly amikor még normális voltam semmi bajom nem volt. De történt egy konfliktus ami eléggé letörte az önbecsülésem és azóta egyszerűen még a mérete is kissebb lett. Valahogx azt érzem hogy akárhogy igyekszem nem tudok megfelelni az embereknek. Mint férfi egyedül ez adott önbizalmat és erre még ezzel is problémáim lettek. Haragszom erre az egész szituációra. Tudom hogy sok mindenért hálás lehetek és nem akarom ezt kétségbe vonni, de azt érzem hogy ezt a sok mindent nem bírom. Minden önbizalmam elszánt pedig kellene hogy legyen mert így nem lesz párom sose.
2021. máj. 11. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet valamilyen hormon ingadozás miatt ez? Régebben 14 éves korom körül megduzzadt a bal mellem. Most újra jelentkezett ez a dolog és attól tartok hogy valamilyen hormon ingadozás miatt lehet.
2021. máj. 11. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a konfliktus alighanem rátett egy lapáttal. Magad írod, hogy azóta van ez veled.

Viszont - túl hamar lelombozódsz! Küzdj férfiasan! Kezdj valamibe bele, amiről feltételezed, hogy meg tudod csinálni. Sikerélményed lesz. Folytasd egy újabb feladattal.

Sok sikert és ne szomorodj el!

2021. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Elkezdtem újra sportolni most hogy újra jó idő van. Remélem ez rendbe tesz. Igazából régen is voltak ilyen hullámvölgyek aminek fizikailag is nyoma volt. Talán az viselt meg nagyon hogy azt hittem korszakváltás van nálam és végre hosszú ideig stabil lehetek és szabad, de valamit elrontottam. Remélem sikerül meggyógyulnom és tenni a feladatom. Sajnos a környezetemet is megviseli hogy ilyen roncsnak nézek ki pedig annyira nem nagy a baj.
2021. máj. 11. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vér keringési bajok vannak.Keves vért pumpal a peniszedbe a szíved.Vizsgaltasd ki magadat a Kardiologian.
2022. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!