Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar fiatalon?

Merevedési zavar fiatalon?

Figyelt kérdés

El tudom érni, hogy erekcióm legyen, de nem spontán, csak kézi izgatással, és a teljes erekcióm se olyan, mint régen, tehát nem "kőkemény". És hamar le is lohad. Reggeli merevedésem se nagyon van mostanában...


Van egy prosztatagyulladásom, amit vizsgálattal újabban nem tudnak kimutatni (tehát nem tenyészik ki baktérium), de attól még régebben csomószor kitenyészett, plusz a fájdalom is megvan. Az egész fiatalkorom ráment erre, most már 30 év felé közelítek, húsz éves korom körül kezdődött a prosztatagond (igen, azóta nem tudtak belőle kigyógyítani, akárhány orvosnál jártam). De régen legalább keményebb voltam, volt teljes merevedésem még akkor is, ha rohadtul fájt (maga a merevedés). Most már az se lesz? Vissza lehet ezt fordítani, vagy bele kell nyugodnom, hogy ezt adta nekem az élet és kész?


Orvosokkal ne hitegessetek, úgyse érdemes. Komolyan, tíznél voltam már legalább. Prosztatamasszázs, antibiotikum, nyomáspont-terápia, lökéshullám-terápia, kisvirágú füzike, tökmagolaj, minden volt. Hihetetlennek érzem, hogy egy hidrogénbombát elő tudunk állítani, de egy ki**szott gyulladással nem tud mit kezdeni az orvostudomány. Vagy csak Mo.-n bénák az orvosok és szarnak bele mindenbe, nem tudom.


2021. ápr. 30. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsi teáit próbáltad már?
2021. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Az mi?
2021. ápr. 30. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a honlap [link] itt tudsz nezelodni, szerintem erre is kell lennie valamilyen teanak. :)
2021. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!