Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez a 14-15-16 éves...

Normális ez a 14-15-16 éves korosztályban?

Figyelt kérdés
Random fáj a fejem, hol itt, hol ott. Most játék közbe mintha valami női hangot hallottam volna, pedig nem is volt. Ez normális?

2021. máj. 18. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Poszt-covidos vagyok!! Mellékesen
2021. máj. 18. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hallottál a fejedben egy női hangot, ami valójában nem volt ott, az nem normális. Ha egyszer fordult elő, akkor nem kell vele foglalkozni. Lehet, hogy csak fáradt vagy stresszes voltál. Ha többször előfordul, akkor mindenképp orvoshoz kell menned.

A "random fáj a fejem" mióta tart? Ennek sok oka lehet. Pl. poszt-covid, stressz, nem iszol eleget, túl sok gépezés...

2021. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár napja. Azóta jön-megy. Stressz, sok gép valóban benne van a pakliban. Köszönöm a válaszod!
2021. máj. 18. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha pár napja tart, akkor a fejfájás ezek miatt könnyen lehet. (De akár a front és a poszt-covid is benne lehet a pakliban).

A sok monitor tényleg nem tesz jót, ilyenkor próbálj meg valamennyit pihenésképp a szabadban sétálni.

Ha stressz okozza, akkor pár nap pihenésre elmúlik.

Itt az lenne a lényeg, hogy ha állandósul és erősen fáj, akkor szólj a szüleidnek/háziorvosnak.

2021. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszod!
2021. máj. 18. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Probálj gépezés közben szünetet tartani. Kicsit mozogsz, plusz egy kis szem torna sem árt (egy távoli dologra fokuszálsz, majd egy közelebbire és ezt ismételgeted). A gép elött az ember hajlamos kevesebbet pislog i, igy a szem felszine szárazzá válik, erre is figyelni kell.

Én tudom milyen ez, egyrészt egész nap gép előtt dolgozom, másrész én is kocka vagyok... 😀

2021. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mások meg azt hallják, mintha csengene a telefon, vagy rezege a szebükben, közbe nem is. a fejfájás ezer dolog miatt lehet, kevés folyadék, kevés alvás, fáradtság.
2021. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Agydaganat
2021. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!