Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 16éves kortól a jégkorongot...

16éves kortól a jégkorongot ha elkezdem az már nagyon késő?

Figyelt kérdés
Tudok korcsolyázni jó érzékem van a korong irányításhoz csak még több gyakorlás kell meg jobban megtanulni korcsolyázni sok önbizalmam van hogy elkezdjem és hogy nagyszinten űzzem a sportot ha összejön

2016. dec. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
akár az AHL-ig is eljuthatsz! (Amatőr Hoki Liga)
2016. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Addig akarok eljutni hogy egy normális csapatban legyek
2016. dec. 19. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig feljebb már nem fogsz jutni. Mit akarsz te magas szinten? Nem ennyi évesen kéne kezdeni. A nagyon tehetségesek ilyen korban már szinte NHL szinten tudnak játszani (Mert aki 18 évesen nagyon jó tud ott lenni, akkor 16 évesen is már szinte profi.) És ide nem elég annyi, hogy csak simán jó érzéked van.. Szerinted hányan vannak olyanokakik jól korcsolyáznak, és sokkal kisebb koruk óta nyomják? Profi nem leszel,ne élj már álomvilágban. Ha jó vagy, akkor eljutsz az AHL-ba,és ez lesz a hobbid.
2016. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszik nagyon gyerek vagy még.
2016. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem írtam azt hogy profi szinten akarok lenni én csak egy hobbit akkor és egy olyan csapatba kerülni ahol jól érzem magam és megyünk egy két meccsre lehet nem most kellett volna elkezdeni de a sors így hozta.Nem élek álomvilágban!!!
2016. dec. 20. 19:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen írtam hogy nagyszinten ezért bocsánat nem nagy szinten hanem amatőr szinten csak abba is kicsit komolyabban hogy tudok jó sok praktikát mit hogy kell csinálni
2016. dec. 20. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha amatőr szinten akarod űzni, akkor bőven jó korban vagy. Nagyon sokan felnőtt korban kezdik.
2016. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!