Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja fáj a herém körül valaki?

3 napja fáj a herém körül valaki?

Figyelt kérdés

Nem is a herém fáj nincs feldagadva felhúzódva minden ugyan olyan szó szerint de mintha a herém melletti rész fájna? Valakinek valami tippe?

Újra elkezdtem focizni és arra gondolok hogy kevés bemelegítés miatt lehet mert elég nagyok kezdtem el egyből rúgni. Foci után jött ki másnap. De nem fáj csak néha érzem?



2021. máj. 19. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghúzhattad az izmokat. Az egy darabig eltart sajnos. Én tusolás közben véletlenül megütöttem kezemmel az egyiket. De ez már egy éve volt. Azóta néha még mindig fáj.
2021. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is húzódás lesz. Nekem rossz csípőtartás miatt fájt. Nyújtanom kellett a szalagokat és izmokat a csípőjét és a hát alsó részén.

Szóval ne izgulj.

2021. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!