Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék herezacskó műtétet...

Szeretnék herezacskó műtétet elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A herezacskómon sok visszér van és szeretném megműttetni. Tudtok nekem olyat mondani aki vállal ilyen műtétet mert sajnos elég ritka. Nekem ez komoly esztétikai gondot okoz és rendesen alá ássa az önbecsülésemet.

#urológia #műtét #doktor #doki #herezacskó visszér
2021. máj. 23. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
De az csak olyasmi,mint ha eres lenne nem? Annyira zavaró esztétikailag? Ha azon kívül egészséges,nincs vele baj,akkor szerintem jó az úgy. Az a baj az ilyen műtéteket azért nem vállalják valószínűleg,mert alapból veszélyes.
2021. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég zavaró. van egy két megtekert ér a zacskómon. Igaz szex közben annyira nem látható. De például esténként ha látná valaki milyen csúnya sírva fakadna.
2021. máj. 23. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom,igaz látatlanba ezt nehéz megmondani,de nem hiszemzhogy az annyira csúnya lenne,a nők amúgy is szeretik ha eres.
2021. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezen ernyedt állapotban azért látszik rendesen vastagabb visszér is nem csak hajszálerek.
2021. máj. 23. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Kigúnyolt vagy szóvá tette már valaki is?

Aki kinevetett, hagyd őt a fenében és ne ezen tépelődj. Másoknak operációjára nincs pénz, Te pedig ezzel kurtítanád a TB-kasszát?

2021. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne mutogasd esténként a buszon :)
2021. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!