Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herezacskómon már több mint...

Herezacskómon már több mint éve vannak pontszerű kemény kis vércsomó félék. Mi lehet, és mitől?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 17. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sok van még belőlük...talán sikerült egy olyan részletet lefotóznom, ahol kevesebb van (relatíve), mint úgy általáben az egész 'területen'
2021. máj. 17. 13:02
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Fujjjjj azért egy ilyet ide kitenni??

Moderátor hahó!

Menj el orvoshoz baszki...

2021. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem kell megijedni, normális jelenség.

[link]

2021. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2es ebbe semmi nincs. Ha mutatja mi a gond, akkor tudnak a többiek segíteni.


Amúgy nem lehet sima miteszer?

2021. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs efféle tapasztalatom, nem is hallottam róla, de a 3. válaszoló linkjét teljes mértékben jónak találom.

Ffi/79

2021. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó szőrös. Nekem zsírmirigynek tűnik. Nem tudod kinyomni?
2021. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket nem kinyomni, hanem kezeltetni kell - orvossal.
2021. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! - A kérdésből kimaradt egy 10-es szám - vagyis több, mint 10 éve vannak ezek...szerintem már nem csináltatok vele semmit....csak eszembe jutott, hogy kérdést teszek fel róla....voltam urológusnál többször is (nem e miatt...) de a lényeg, hogy látta több urológus is, és egyik se mondott róla semmit (nem is kérdeztem...de spontán semmi hang róla a dokik részéről).

'2' -nek: én nem 'kitettem'. Persze, gondoltam is egy nagyon röpke pillanatig, hogy kiírja: mindenki saját felelősségére kattintson a fotó linkjére - de valahogy elillant a gondolat. Ettől függetlenül a saját felelősség az megmarad (neked is): a fotón az van, amit írtam...no, persze lehetne esztétikailag szebb is a vércsomós herezacskóm - de hát ez ilyen. A te felelősséged, hogy rákattintottál. (Én nem haragszom).

'6' - hát az se semmi, hogy te ezeket zsírmirigyeknek nézed. A zsír milyen színű is(?)...és, ezek a kis göbök ugye, nem olyan színűek. Kinyomkodni(?) szerintem te szívatsz.

Még egyszer is köszi a komoly válaszokat!!

2021. máj. 17. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát bocsánat, hogy segíteni akartam. Amúgy tényleg olyan, mint a mitesszer. A nőket nem zavarja?
2021. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a Google-ba, hogy "angiokeratoma of scrotum" és kattints a képekre.

Csak az csinálja meg, akit nem zavar a herezacskók látványa.


Ha így néz ki, akkor nagy valószinűséggel angiokeratómáról van szó.

Ennek ellenére egyeztess egy bőrgyógyásszal, ő abban is tud segíteni, ha el akarod őket távolíttatni.

2021. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!