Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hónap maszti nélkül?

Egy hónap maszti nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és tegnap volt egy hónapja, hogy nem vertem ki.

Szerintetek mikor fog magától üritődni a "rendszer"? :D valakinek ilyen tapasztalata esetleg?


2021. máj. 26. 08:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hét után már szokott, de kinél mennyi.
2021. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassacskán számíthatsz rá.
2021. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És éjszaka következik be ez leginkább?
2021. máj. 26. 09:07
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, ezért éjszakai magömlés a neve.
2021. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Uristen h birtal ennyit xd?
2021. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okokból nem verted ki, vagy fogadás? És mikor tervezed?
2021. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ennek más okai vannak. Viszont számos pozitív változást észleltem magamon: sokkal lassabban zsírosodik a hajam, kevesebb pattanás-féle dolgom van és simább az arcbőröm. Kiegyensúlyozottabb is vagyok, úgyhogy már csak ezért is megéri néha megtartóztatnia magát az embernek :D
2021. máj. 27. 08:33
 8/27 anonim ***** válasza:
És meddig tartod?
2021. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen egy héten belül tuti összekentem magamat álmomban, de én naponta vertem, akár többszőr is, hogy ilyen ne fordulhasson elő (olyan 16-17 lehettem amikor tudatosan akartam éjszakait mert nekem még olyan nem volt, egy heti szenvedésembe telt, de nem érte meg)

miért nem maszturbálsz? ugyanolyan testrészed mint a lábad. valahogy mégsem fordul meg senki fejében, hogy na jó, mostantól egy hónapig nem járok.

2021. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
"Ennek más okai vannak. Viszont számos pozitív változást észleltem magamon: sokkal lassabban zsírosodik a hajam, kevesebb pattanás-féle dolgom van és simább az arcbőröm. Kiegyensúlyozottabb is vagyok, úgyhogy már csak ezért is megéri néha megtartóztatnia magát az embernek :D" ezek mind baromságok, és csak beképzeled magadnak. próbáld ki, hogy egy hónapig nem jársz. ha hiszel benne, fantasztikus változásokat fogsz tapasztalni. bár végülis működő ivarszervek nélkül is lehet élni, de erről már lekéstél. ha 8 évesen eltávolítják a golyóidat, nincs serdülés és nem is kopaszodsz. az egész szexes marhaság fel sem merül, így küzdened sem kellene ellene.
2021. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!