Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen munkát ismertek amibe...

Milyen munkát ismertek amibe nem lehet megszakadni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a kisregényért! :-)

Napjainkban nem nagyon értékelik meg a keményen dolgozó embereket, valaki ledolgozza az életét, kap egy csöpp nyugdíjat, vagy még nyugdíjazás előtt, fiatalon 30-40 évesen meghal.

Én már elhatároztam magam, remélem véghez tudom vinni. Meg szeretném érni a 100. életévemet. Úgy is akár, hogy teszem azt június 1-én van a születésnapom, és ha június 1-én 00:00 órakkor halnék meg, békében távoznék. Hát még ha este, akkor táncikálva lépnék át azon a bizonyos kapun.

Hogy elérjem ezt a szép életkort, olyan munkát keresek amiben nem lehet megszakadni, elfáradni nagyon és jól lehet keresni.

Fontos tudni rólam, hogy bolti eladó szakos vagyok, jövőre végzek, de jó tehetségem van az íráshoz, mint például cikkírás.

Érdekességként, általános iskolában kellett írni egy cikket, nekem pedig olyan jól sikerült, hogy a tanárnő kijelentette nekem ezen a területen kellene elhelyezkednem.

A válaszaitokat, tanácsaitokat örömmel veszem és köszönöm!



2021. máj. 31. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Viccelsz, ugye?
2021. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Recpecios, portas, ugyfelszolgalatos stb. Ezek az ilyen ulok es egesz nap nem csinalok semmit csak beszelgetek emberekkel.
2021. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó, nagyon jó 😊

Én is 100 évig szeretnék élni, és még hátravan 80 xD mindenki akinek eddig meséltem az hülyének nézett 😅

De figyelj, az egészséges élethez hozzátartozik a mozgás, szóval nem minden fizikai munka rossz. Valahogy jó lenne megtalálni a kettő között az egyensúlyt. Gondolom egyetemre nem mész, nem?

2021. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már most elkezdődött nálad az időskori demencia.
2021. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
2-es, és jól is keresel? Mert a kérdezőnek az is kell.
2021. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy egész nap dögleni szeretnék a munka helyen, hanem ne kelljen rohangálni, idegeskedni annyit.
2021. máj. 31. 15:10
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Mi a szakmád? Mert ha semmi, akkor úgyis segédmunkás leszel vagy takarító.
2021. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ja, megvan, bolti eladó. Hát akkor nyiss egy üzletet saját magadnak, és nem fog hajkurászni senki.
2021. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tanácsos végigolvasni az egészet, értelmezni. Nem csak kivenni belőlük szavakat és azokkal dobálózni.

Már az imént említettem, én olyan MUNKÁT keresek amibe nem fogok 35 évesen elpatkolni, és nem fáraszt el NAGYON. Teljesen normális ha valaki elfárad a munkába, de az nem hogy majdnem kileheli a lelkét.

2021. máj. 31. 15:17
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Én pl programozok, rohangálni nem kell, de stressz itt is van jócskán. Olyat nem fogsz találni, ami jól fizet, könnyű és stressz sincs, plusz még élvezed is.
2021. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!