Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologusnal merevedes az...

Urologusnal merevedes az mennyire gaz?

Figyelt kérdés

Nyilvan nem arrol beszelek, hogy picit felall hanem hogy hard teljesen all mint a covek.

Pont en kerultem sorra es teljesen felallt akkor (nyilvan az hogy raparaztam az csak rosszabba tette az egeszet) Igazabol szoltam az urologusnak a levetkozes elott hogy most eppen merevedesem van, de attol meg megvizsgalt, de rettentoen kellemetlenul ereztem magam.


Ha valakivel elofordult ilyen akkor megosztana, hogy neki mennyire volt kellemetlen. Illetve hogy onmagaban ez mennyire kellemetlen szituacio? Vagy az orvos mar latott ilyet sokszor es teljesen semleges neki?



2021. jún. 6. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez annyira gyakori jelenség ott, hogy szóra sem érdemes. Persze kellemetlen akkor is az embernek, de túl lehet tenni magunkat rajta. Szóval biztos nem volt konzílium keretében téma a merev péniszed :)
2021. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne parázz ezen, természetes hogy te cikinek érzed. Az orvos viszont tisztában van vele, hogy ilyesmi előfordulhat a vizsgálaton. Mindenki másként reagál a stresszre... Nem te vagy az első és nem is az utolsó, akivel ez megtörtént!
2021. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, gyakori. Volt egy srác, akinek a cystoscopiát háromszor halasztottuk miatta, a végén már röhögve jött, hogy ennyire még nem örült annak, hogy nem áll.
2021. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen nekem már volt ilyen. Én is már alapból merevedéssel mentem be, de ennek ellenére megcsinálta a vizsgálatot, majd mondta hogy így is megcsinálja a prosztat vizsgálatot, de hozzátette hogy ettől még erősebb merevedésem lehet és így is lett.
2021. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kifejezetten tipikus, az urologian megszokott, es tudjak, hogy nem elvezed az egeszet. De persze kinos erzes, de nekik nem az.
2021. jún. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál az első és nem is az utolsó akit igy látott. Orvos, tisztában van vele hogy ez ilyen, elvégre ez a szakterülete, ha oedig férfi és nincs baja akkor minden nap reggel igy ébred ő is szoval tudja milyen ez. :) Ne parázz igaz neked kellemetlen volt,de ő max mosolygott egyet belül és kész. Nem te voltál az első akivel ez megtörtént.
2021. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
en az orvos helyébe rá is rántottam volna neked páratD
2021. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, mert ez előnyös is lehet néhány vizsgálatkor. Nekem a körülmetélésemkor volt ilyen rém kínos erekcióm, mert annyian bámulták leszíjazva, illetve a női személyzet fertőtlenítette és a doki húzogatta. Majd elsüllyedtem szégyenemben, holott már önmagában a legnemesebb részem közszemlére tettem, hogy azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni.
2021. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!