Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van teendő a fordyce foltokkal...

Van teendő a fordyce foltokkal a péniszen? 22/F

Figyelt kérdés
Különösebben nem nagy igazából eddig nem is foglalkoztatott aztán láttam neten hogy mi ez. Annyira nem vészes hogy lézereztessem, csak nem tudom zavarja e a lányt mennyire feltűnő. Valami krém opciót írhat fel az orvos?
2021. jún. 8. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős.

Nem tudsz vele mit csinálni.

Én tele vagyok vele, páromat nem zavarja, 17 éve vagyunk együtt, a lányunk 15 éves.

És továbbra is egymással szeretnénk élni.

2021. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadni. Es egy jotanacs. En alkalmi partnert kerestem, nokent, es a ficko kuldott fotot. Annyira megijedtem, mert azt hittem, humanpapilloma virusa van, es az fertoz.

Valami uruggyel lemondtam. Es utana nyomoztam ki, mi ez. Rengeteg gombostufejnyi szintelen pontocska, libabor szeru boritotta a farkat. De az az igazsag, hogy semmifele taszito nem volt benne, nem egyszeruen az ember maga tetszett, de a tobbi is. Viszont egy no szamara lehet ijeszto, ha fogalma sincs, mi ez.

Esetemben netes expressz ismerkedes volt, idealis esetben kialakul valami, lenyeg, hogy mikor szexre kerul sor, meg kell emliteni.

2021. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!