Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a trombózis tünetei?

Baranyai Máté András kérdése:

Mik a trombózis tünetei?

Figyelt kérdés
Vezetés közben elkezdett nagOn fájni a jobb vádlim, viszi t nem dagad nem latszik kivulrol semmi. Lehet attól még trombózis 27 évesen?

2021. jún. 13. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor trombozisom volt, eloszor elkezdett fajni a labam, utana mozgatni se birtam, es a duplajara nott.
2021. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen jellegű volt a fájdalom, meg szabad kérdezni? Nekem most fél órát fájt, makd abbamaradt, d3 ilyen görcs szerű érzés
2021. jún. 13. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha satuval szoritottak volna a labam. Egy parkban jott ram, leultem egy padra es mivel ereztem h nagy a baj, ki is hivtam a mentoket
2021. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Basszus, nem tudom az enyém mi lehet, igazából már elmúlt, néha néha bele beleszúr, mint amikor begörcsöl
2021. jún. 13. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedj rá Aspirint, az vérhígító, alvadásgátló. Tesómnak is szokott lenni a lábában, ha kicsit fájlalja, szedi pár napig s elmúlik.
2021. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!