Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy terjedelmű piros foltok...

Nagy terjedelmű piros foltok szerte a testemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves srác vagyok és a jelenlegi problémám 1 hete tart. 1 hete lettem arra figyelmes, hogy mind a két kezem belső felén osszefuggo nagy piros foltok jelentek meg. Voltam vele dokinál és azt mondta, hogy nem tudja hogy mi ez de adott rá szteroidos gyulladás csökkentő kenőcsöt hogy azzal kenegessem. 2 nap alatt elmúltak ezek a foltok. Ám ma lettem figyelmes, hogy mindkét combom belső felén teljes terjedelemben nagy osszefuggo piros foltok jelentek meg, illetve mind a kettő bokamon, a bal kezemen. Viszketnek és égnek. Nagyon gyorsan terjednek ezek a foltok, már a combjaim külső részén és jönnek elő. Mi lehet ez?


Elsőízben gombára tudnék tippelni, mivel volt 3hete egy labgombam,ami 2 hétig tartott. Ez a 2 hét alatt 1 törülközőt használtam, és sose száradt meg normálisan..



2021. jún. 13. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés a meleg miatt? Kalcium pezsgitablettat vagy cetirizin allergia gyógyszert próbáld meg.
2021. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen jut eszembe. Cetirizint is írt fel a doki a szteroidos krém mellé. A kettőt együtt szedtem
2021. jún. 13. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kérnék laborbeutalót a háziorvostól, illetve felkeresném a bőrgyógyászatot.
2021. jún. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ekcéma nem lehet? A leirásod alapján nekem arra hasonlít. Föeg hogy a szteroidos krém hatására elmúlt.

Váltottál mostanában tusfürdőt esetleg ettél valami nem szokványosat?

Nekem a bőrdokim anno azt mondta hogy azt kell megkeresni hogy mi az ami kiváltja. Lehet akár még egy új ruha öblitötől is.

Vagy esetleg ha van valahol egy gyulladás a szervezetedben az is kiválthat ilyet.

Végig kellene venned hogy mik azok a dolgok amik változtak nálad az utobbi idöben és sorba tesztelni hogy lehet e valamelyik az oka.

2021. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csalánkiütésre vagy ekcémára tippelnék. A hármas jól írja, menj vissza a dokihoz mindenképp.


[link]

[link]

[link]


"3hete egy labgombam,ami 2 hétig tartott. Ez a 2 hét alatt 1 törülközőt használtam"

Fertőzött területre mindig külön törölközőt használj (akár gombás, akár bakretiriális...).

2021. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!