Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok fiúk akinek hatalmas...

Srácok fiúk akinek hatalmas fanszőrzete van 10 cm körüli vagy a feletti szőrszál hossz?.. többi lent

Figyelt kérdés
Nem zavarja és nem nyírná vagy borotválná sosem.. nem zavarná, ha beszólnának miatta. Szóltak már be? Volt már kelemetlenség miatta? Hogyan reagáltátok le?

2021. jún. 14. 10:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

“ Aki a partnerétől elvárja, hogy fazonírozza/borotválja, az saját magának is tegye meg.”


Ezzel csak az a baj, hogy nekem nem tetszenek a szőrös mellű nők. Viszont vannak olyan nők, akiknek alapból sem szőrös, de az tetszik nekik amilyen én vagyok.

2021. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
11-es ezt: “ Aki a partnerétől elvárja, hogy fazonírozza/borotválja, az saját magának is tegye meg.” a fanszőrzetre értettem, esetleg a hónalj és fenékszőrre, de nem a mellkasra. Eddig még nem találkoztam szőrös mellű nővel.
2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Én fésülni és kefével kikefélni szoktam és akkor jól mutat, mintha csak a szálak egymáshoz tapadnának össze vissza.
2022. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Elválasztom fésűvel. Hátul a folytatást viszont nem, mert fáj amikor a fésű megakad valamelyik barna galacsinban.
2022. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nekem csak otthon szóltak be rá basztatásként :D meg edzésen csapattársak
2022. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15-ös azért az elég fura, higy a szüleid a te intim szőrödre tesznek megjegyzést. Én kiakadnék egy kicsit, még akkor is, ga poénnak szánnák.
2022. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
16/ szerintem azert egy egeszseges apa-fia viszonyban ez normalis, vagy 2 fiutestver kozott :D
2022. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám szólt, hogy kapjam le kopaszra vagy legalább rövidre. Egyszer még testszőr nyírót is kaptam tőle.

Az öcsém, ő 22 én meg 25, szokott néha baszogatni. Ő ilyen nagyon borostásra nyírja, mert extrán szőrös lenne neki. Az enyém ilyen, sosem nyúlok hozzá, de nekem tetszik és a csajok így is lelkesen cumizták eddik

2022. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem is a szülők tették szóvá és a tesóm
2022. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 NTBS ***** válasza:
Rendszeresen levágom.
2022. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!