Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok fiúk akinek hatalmas...

Srácok fiúk akinek hatalmas fanszőrzete van 10 cm körüli vagy a feletti szőrszál hossz?.. többi lent

Figyelt kérdés
Nem zavarja és nem nyírná vagy borotválná sosem.. nem zavarná, ha beszólnának miatta. Szóltak már be? Volt már kelemetlenség miatta? Hogyan reagáltátok le?

2021. jún. 14. 10:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Olyan fazonú legyen, amilyen neked tetszik. Ha csesztetnek érte, vagy beszólnak, megjegyzéseket tesznek az utcán, hagyd figyelmen kívül és menj tovább, ennyi.
2022. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"megjegyzéseket tesznek az utcán"


WTF?

2022. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem is a szülők tették szóvá

Egészséges szülő gyermek kapcsolatban ez nem gond

2022. okt. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NTBS ***** válasza:
Tartsd karban és nincsenek megjegyzések.
2022. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően olyan 12 cm hosszúak a szőrszálak, de göndör így annyira nem tűnik fel hogy hosszú… És nagyon sűrű. Csak olyankor szoktam meg növeszteni, ha nincs partnerem. Szerintem nagyon gáz lenne, így egy nő elé állni… Amikor alakul valakivel valami, olyankor leborotválom.


Amúgy szőke, ahogy a hajam is és az is göndör.

Azt hiszem ez elég ritka, a szőke emberek általában nem szőrösödnek ennyire.

Nekem a de nekem is nagyon prémes… Azt is borotválom, ha kell.

2023. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!