Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Már elég...

Mi lehet ez? Már elég régóta fennáll ez hogy a here golyómon van egy ilyen nagy hosszúkásabb tojás alakú csomó vagy valami olyasmi a here zacskómon belül található, szokott fájni is de leginkább akkor fáj amikor szex közben el megyek.

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 15:07
 1/6 anonim válasza:
Menj el dokihoz, kérlek.
2021. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szándékozok el menni, ezzel most nem mondtál hasznosat :D csak kíváncsi voltam volt-e már valakinek ilyen vagy tudja-e mi ez, mert nem úgy megy az orvoshoz menetel h egyből és addig akartam tudni h ne idegeskedjek
2021. jún. 20. 21:12
 3/6 anonim válasza:

Azt írtad régóta fennáll, mégis itt kérdezel ismeretlen embereket, akik nyilván nem szakorvosok, mert dokinál még nem voltál... ne haragudj, de úgy szerintem evidens, hogy azt írtam, amit.

Minden jót kívánok neked!

2021. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze értem hogy mért írtad csak én azt vártam válasznak elsősorban amit már írtam h volt-e valakinek ilyen és el tudja mondani h mi ez, én nem akartalak azzal megbántani h nem írtál hasznosat csak úgy gondolom hogy az orvoshoz menetel egy alap dolog ezért írtam
2021. jún. 21. 05:21
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert nem úgy megy az orvoshoz menetel h egyből"

én ezzel nem várnék 2-3 napnál tovább. Kérj időpontot urológiára, mondd el a panaszod és azt, hogy sűrgős, ha nem fogadnak a rövid időn belül menj magánba, az egészséged minden pénzt megér.

A szexel meg óvatosan, nehogy valami fertőző dolog legyen.

2021. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni! Köszi a választ!
2021. jún. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!