Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Érdekelne, hogy nektek...

Fiúk! Érdekelne, hogy nektek is ugyanilyenek-e golyóitok?

Figyelt kérdés

Most leírok mindent, és aki tudja, nézze már meg magának, hogy milyen, mert be vagyok fosva de nagyon.


Nekem eléggé lógós a herém sajnos, hideg víz után feszes, de általában lóg, mostanában meleg volt, és most különösen, és így ki lehet tapintani mindent.

Valamelyik nap délután felkeltem, és úgy éreztem, egy kicsit zsibbad a bal, meg az még lejjebb van, megtapintottam, megnézegettem, rendben volt minden, ugye a here hátsó részén, ami már alattad van, ha benyúlsz, ott van a mellékhere, és végig a vezeték, meg ahogy halad felfelé. Na, ott a baloson jobban érezhetően ilyen "érdesebb" rész van, ami így csúszkál, mintha ilyen mirigy lenne, nem tudom mi ez, van az egészen meg a másikon is, de itt annyira érezhető, és kellemetlen ha az ujjamat húzgálom rajta, meg zsibbadt is a bal, meg a has melletti bal oldalra is átterjedt, de a kellemetlen részt azt a here alján és hátul, ahol már nem nő szőr, ott tapintottam ki.


Nektek is ugyanilyen. Eddig semmi nem volt, még mindig ugyanúgy van, de már nem zsibbad, csak egy nagyon picit, de egyre múlik, szóval az ilyen fellángolás volt, de a lényeg, hogy érdekelne, hogy nektek PONTOSAN milyen az egész, ki lehet-e tapintani ilyen mirigyfélét.


És a tumor is ugyanilyen?


Alap, hogy elfogok menni az orvoshoz, de egyenlőre ez minden érdekel NAGYON NAGYON.



2015. aug. 17. 13:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/F
2015. aug. 17. 13:54
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerintem csak eddig nem vettem észre, de akkor ez most mi?


Hogyan győződhetek meg róla hogy mi ez? Mit keressek? Mi a jó?


Majd az orvos úgyis eldönti, de kéne valami nyugtató.

2015. aug. 17. 13:56
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Az én golyóim ilyenek:

[link]

2015. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem, hogy ez lesz, én jó kedélyű és humoros vagyok, de most a kategória nem a humorban van sajnos. Úgyhogy pls, jó lenne, ha most nem idegesítenél még jobban
2015. aug. 17. 14:41
 5/14 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy derékfájás is lehet.


Azóta néha belenyilall a derekamba, amúgy máskor is volt ilyen, de most is, de csak naponta 1-2-szer belenyillal, de csak enyhén, 1 másodpercre és annyi.

2015. aug. 17. 14:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy here viszeresséág van kialakulóban .Ezt a fájdalmak miatt gondolom.Egyénként másnak is viselkednek a tökei .
2015. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És az nem olyan hogy visszajöhet?


Remélem valami olyan, ami nem tud visszajönni, ha egyszer eltüntetik, vagyis lehet hogy máshol visszajöhet, de ha második alkalommal visszatér, annak nincs köze az elsőhöz. Vagyis nem olyan mint a daganat.

2015. aug. 17. 16:08
 8/14 A kérdező kommentje:
és ha eltüntetik, az nem növeli meg a kialakulás %-át, vagyis annyi esély van rá, mint ha még nem lett volna.
2015. aug. 17. 16:09
 9/14 A kérdező kommentje:

Most nemrég egy pár perces vizsgálatot csináltam magamon alaposan, tükör előtt és kis tükörrel is, teljesen normális minden, fogásra, tapintásra semmi, mivel amúgy normális minden, a zsibbadás abbamaradt tegnap óta, az a kis eres, mirigy féle csúszkálos kis rész az alján szerintem a mellékhere farka, és lehet elfeküdtem, vagy valami.


Egyedül annyi tűnt fel, hogy a bal herén szinte kidudorodik a mellékhere és részei, ezért is érezhetem a mellékhere farkát, vagy mi az, addig a jobb mellékherét sokkal nehezebb kitapogatnom.


Egyébként ha kéz nélkül, tükörrel alulról is, teljesen az egészet átnézem, akkor semmi sincs sehol, csak két átlagos cucc, semmi feltűnéssel.


Persze az orvos mindenképp lesz, az száz, hogy én minél hamarabb elmegyek, de az kib*szott jó lesz, ha valami van vele pont most suli előtt.

2015. aug. 17. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanilyen. De nézesd csak meg, abból baj nem lest.
2015. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!