Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció hiánya orális szex...

Kacsa Tibor kérdése:

Erekció hiánya orális szex nyújtásakor. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nem régóta vagyok együtt a párommal, egyelőre "csak" az orális szexig jutottunk.


Mikor én kényeztetem szájjal, akkor nincs erekcióm. Ami funktionalitásában nem gond, mivel jelenleg éppen nem használnám. Viszont kicsit azért zavaró. Egyébként más szituációkban mikor kell, ezidáig van erekcióm és nincs gond.


Ez normális? Nyaláskor nektem sem áll? Lehet az izgalom az oka?


2021. jún. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Nekem egy rendes csóktól is, pedig 50 vagyok.
2021. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TotoJTD ***** válasza:
100%
Akkor ott nem lesz oke a kemia. Mindig all a bre ha csak hozzamer egy csaj akihez vonzodom. Viszont volt velem is ilyen amit leirtal, csak nekem ugy fejezodott be hogy oke akkor o a szajaba vette jott is az erekcio, aztan amikor betettem neki lekonyultam mint egy elhervadt rozsa. Mondom bocs nem fog menni, ideig oraig kisse kinosan ereztem magam, aztan rajottem hogy miert is kene? Ha ra nem allt fel, nyilvan oka van mivel a szerszammal nincsen semmi gond, tokeletesen mukodik azota is. Szoval tudatosult bennem, hogy bizony az a lany nem keltette fel legkevesbe sem a szexualis erdeklodesem iranta.
2021. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlen alljon mikor nyalsz, akkor viszont igen ha ő van akcioban , vagy ha benyomod

a akkor nem állna akkor gond lenne

2021. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!