Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha ivartalanítanak egy férfit...

Ha ivartalanítanak egy férfit az még attól spriccol?

Figyelt kérdés
Vagy akkor szárazon élvez el? Vagy van spriccolás csak sperma nincs benne?
2021. jún. 21. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Mármint ha eltávolítják a heréit? Jóval kevesebb, és sűrű fehér helyett híg, vízszerű nedvet ürít elélvezéskor.

(Volt egy csajom aki eredetileg fiú volt, és eltávolították a heréit, a pénisze viszont megmaradt, onnan tudom.)

2021. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam hanem ha azt akarja hogy ne legyen gyereke és erre van valami műtéti megoldás erre gondoltam
2021. jún. 21. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Az nem ivartalanítás, hanem vazektómia. Olyankor csak elkötik az ondóvezetéket, vagy elvágják, mindenesetre megszakítják; ellenben a herék megmaradnak, és a tesztoszteron-termelő funkciójuk továbbra is működik.

De szerintem ilyen szempontból a hatás megegyezik, mert ott sem jut ki többé a herék által termelt sperma az ejakulációval, ellenben a prosztataváladék és az ondóhólyag váladéka megmarad:


"A prosztata vagy dülmirigy a férfi belső nemi szervekhez tartozó nemi mirigy. Felnőtt férfiaknál kb. 20 g tömegű, szelídgesztenye nagyságú szerv. A húgyhólyag alatt helyezkedik el, az abból kiinduló húgycsövet körülvéve. Az általa termelt váladék, a prosztataváladék a hímivarsejtekkel és az ondóhólyag váladékával együtt képezi a hím nemi váladékot, az ondót."

[link]

2021. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

ezt azért gondold át visszafordithatatlan

en nem csinalnam ott tabletta, gumi

2021. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

A tabletta az a nőre van bizva, és bármikor behúzhat téged s csőbe, hogy jaj, besikerült egy poronty, te meg fizetheted húsz évig a gyerektartást. Aminek a behajtását épp most szigorítják törvényileg. Egy kicsit drága elélvezés lesz az.

Gumival meg nem fullos a felhasználói élmény.

2021. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
tudom h milyen de inkabb mint mint nemzőképtelené vállni de midenki döntse el mit akar
2021. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ötössel teljessen eggyet értek. ezért is gondolkodom hogy ivartalanítást kérek
2021. jún. 21. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs legalább három gyereked és nem vagy legalább 40 éves, akkor Magyarországon törvényesen nincs mód a vazektómiára. Ha mindkét feltétel teljesül, akkor is legalább egy év a kérelmed elbírálása és a beavatkozás is önköltséges, azaz neked kell fizetned érte.
2021. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volnátok szivessek a kérdésre válaszolni?
2021. jún. 23. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem kell Magyarországon próbálkozni a vazektómiával, egyszerűen átmész Szlovákiába, és ott van egy rakás klinika, amely erre specializálta magát. Persze beszélnek magyarul is.


Itt egy beszámoló:

"Idén januárban kezdeményeztem a vazektómiát TB-s ellátás keretében. Kivágtak, mint macskát szarni. Csak három gyerek, vagy 40 éves kor felett lehet ilyet drága országunkban. Vagyis ahhoz elég érett vagyok, hogy adózzak, dolgozzak, fizessem a közterheket; ahhoz viszont még nem vagyok érett, hogy döntsek a sorsomról. Gratulálok, sikerült kicseszni egy felelősen gondolkodó emberrel, miközben az FB-oldalamon szinte hetente látom az UH-s képeket olyanoktól, akikre egy marék döglött lepkét nem bíznék. Arculcsapásként éltem meg ezt a dolgot. A ti oldalatokon is elég sokszor panaszkodnak a nők, hogy a fogamzásgátlás a nőkre marad, stb. Hát én próbáltam ezt a terhet levenni a nő(k) válláról.


És akkor jött az ötlet: külföld! Találtam is Szlovákiában egy magánklinikát, elküldtem a kérvényt 2015.09.11-én, és november 24-én megtörtént a műtét. Minden rendben ment. Érdekes volt az ismerősök hozzáállása a dologhoz: mivel nem csináltam titkot a dologból, ezért sok ismerősöm tudott róla, kaptam hideget-meleget rendesen! Volt már normális ismerősöm, aki teljesen megértett, de legtöbb jött az agymosott-mantrával: „Majd aztán meggondolod magad; majd eljön az igazi az életedben.”


Ja, az igazi... Ő már eljött tíz éve, csak beláttam, hogy ő mindenképp akar majd gyereket, így elengedtem. Pár hónapja boldog édesanyja egy édes kislánynak. A legjobb az volt, amikor valaki azzal jött, hogy ki nyitja rám majd az ajtót, ha öreg leszek. És arra ki nyitja rá, akinek a gyerekei X ezer km-re élnek, vagy az ország másik felén? Hülye érv. Öregkoromban amúgy sem akarok senki terhére lenni."


Forrás: [link]


Ez pedig a Wikipédiáról:


"A vazektómia a férfi számára a legbiztosabb fogamzásgátló módszer. Sem az élvezetet, sem az orgazmust, sem a nemi potenciát nem befolyásolja. A vazektómia során mindkét ondóvezetéket átvágják."

2021. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!