Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúról, aki annyira szeretethiányos, hogy már a puszta öleléstől is boldog lenne, ha attól a lánytól kapná, aki tényleg szeretnivaló külsőre-belsőre egyaránt?

Figyelt kérdés

és hol találhatnék ilyen kedves, normális, de egyben szép lányt magam mellé páromnak?


Nagyon tudnék szeretni és nem bánnám, ha a barátnőm is ilyen kis puszilgatós, ölelgetős típusú lány lenne, olyan sok cuki lányt látok naponta és megőrülök, hogy nem lehet egyikőjük sem a barátnőm, pedig zabálni tudnék egy ilyen lányt. <3


Jah és köszönöm, hogy vagytok, puszilok minden tündér csajszit ezúton is! :)


2011. okt. 3. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

nagyon aranyos vagy :)

kezdj el ismerkedni,akár itt is és bárhol :)

nem baj,ha szeretethiányos vagy,rajtad kívül vannak még elég sokan így.

20l

2011. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem sajnálnám, amíg válogat.
2011. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
légy őszinte te nem válogatsz? :)
2011. okt. 3. 18:10
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Legyünk őszinték: mindenki válogat; fiúk is, lányok is. És igenis számít a külső.
2011. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Én már nem nagyon.
2011. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2011. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki hogy, elképzeled hogy egy szép ,kedves ,normális lánnyal társalogsz, beszélsz.És ezt ugy mintha már megtortént volna ,hidd el, hogy meg is fog történni.És ha elég képzelöeröd van rájösz hogy nem is olyan nagy dolog ezt meg is valósítani.

A legjobb esetbe meg is történik, csk hinni köll benne hogy megtörténik .Én tapasztalatbol tudom ,és már néha félek valami roszba , hinni , vagy akár gondolni is nehogy megtörténjen.

A legrosszab esetben pedig semmi nem lesz .

Ha esetleg összejön akkor ird meg :D

2011. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Aranyos vagy, ha nem lenne barátom, szívesen beszélgetnék veled. Én is ilyen vagyok egyébként, imádom a barátomat puszilgatni, simogatni, ölelni, csókolni, kényeztetni... áhh megyek is hozzá mindjárt:D
2011. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:14


mázlista a barátod, ajánlom, hogy becsüljön meg :)

2011. okt. 3. 20:16
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

Szeretnék egy hasonló barátot. Hány éves is vagy? :)


20/l

2011. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!