Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis szűkületem, ami...

Van egy kis szűkületem, ami nem szokott gondot okozni viszont múltkor kicsit durvábban végeztem önkielégítést és az egyik része begyulladt a fitymámnak és így is hátra erőltettem és berepedt a bőr rajta. Tudtok ajánlani rá valami kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet, aszexuális vagyok, gyerekkorom óta van ez a problémám, Ezért sem csináltattam meg eddig a szukuletet viszont urológushoz csak augusztus végén tudok menni, Köszönet Orbánéknak. Ha nem húzom hátra akkor pisilésnél nagyon fáj mivel seb van rajta, ha hátrahúzom akkor nincs probléma, valami olyan kéne ami felgyorsítja a gyógyulást. Csak egy részen van ez a probléma nem az egész van begyulladva!
2021. júl. 7. 05:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó hallani, (olvasni), hogy minden rendben veled. :)

(#1)

2021. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a valódi aszexuálisok még önkielégítést sem végeznek...de mindegy. gondolom ezek úgysem csinálod.
2021. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
2021. júl. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!