Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az impotencia gyógyítható?

Az impotencia gyógyítható?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok merevedést elérni, bármit teszek. Egyéb egészségügyi panaszt nem észleltem. Nagyjából egy éve tart, azt hittem elmúlik. 26 éves férfi vagyok.
2021. júl. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nehéz.

Először meg kell állapítani hogy pszichológiai vagy fizikai eredetű. Ha megvan a probléma forrása, akkor lehet kezelni. Menj el urológushoz.

2021. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak nővel nem megy a szex vagy magadnak sem tudod felállítani? Volt valami trauma,lelki sérülés amihez vissza tudod vezetni a probléma kezdetét?Szedtél esetleg korábban szteroidokat vagy potencianövelőket amik tönkretehették a szerszámot? Van-e extrém túlsúlyod,vagy stresszesek a hétköznapjaid?Milyen a hangulatod,vannak-e depressziós időszakaid? Ezek mind lényeges dolgok amik befolyásolhatják az egészséges testi működést.
2021. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi okozza. Ezt ki kell vizsgáltatni.
2021. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
..... bármit teszel?? Nem kell bármit tenni, legkönnyebben egy megfelelő női partner gyógyitja az impotenciát!
2021. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

" Képtelen vagyok merevedést elérni, bármit teszek "

EZ a baj.

Ha erőlteted és nem magától áll fel.

Nenyúlj hozzá, lehet egy hét múlva úgy áll mint ahogy annak a rendje.

2021. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy hete nem vertem ki, de semmi javulás sőt inkább rosszabbodott a helyzet.
2021. júl. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!