Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám kideríteni...

Hogyan tudnám kideríteni mitől vagyok impotens?

Figyelt kérdés

Kértem időpontot urológushoz de tartok tőle hogy nem fog kiderülni mi okozza.

Nagyon sokat olvastam a témában, de nem tudok rájönni mi lehet a gond.

Az is nehezíti a dolgot hogy nagyon régóta fennáll, viszont évekig nem foglalkoztam vele, emiatt már nem is nagyon emlékszem mi válthatta ki, pontosan mikor alakult ki, milyen ütemben, stb. Azt be tudom lőni hogy 2014-2015 környékén jelentkezett.

Viszont nincs egyéb fizikai tünetem, nem magas a vérnyomásom, nem magas a koleszterinszintem, nem vagyok elhízva (sőt vékony vagyok), nincs cukorbetegségem vagy egyéb betegségem ami rizikófaktort jelent, nem szedek / szedtem rendszeresen semmilyen gyógyszert. Nem dohányzom, nem drogoztam, nem szedtem szteroidokat sosem. Alkoholt fogyasztottam nagyobb mennyiségben egyetem alatt, de szinte mindenki ivott és nem lett impotens, ráadásul évek óta nem iszok. A tesztoszteronszintemről nem tudok nyilatkozni, de nem hullik a hajam, gyorsan nő a szőrzet minden testrészemen (arc, hónalj, szemérem, stb), nem vagyok elhízva (nincs zsíros mellem), az izmosodás sem okozott komolyabb gondot amikor edzőterembe jártam. Egyszóval semmi egyéb tünet nem jut eszembe, csak az a fránya szerszám nem akar működni, nincs reggeli merevedés, maszturbáláskor sem áll fel, ha nővel vagyok akkor sem.


2021. júl. 14. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha maszturbáláskor sem áll fel, akkor jó eséllyel szervi oka van. Nekem akkor áll fel amikor akarom, de nővel vannak problémák, ezért potencianövelőt szedek. Nálam pszichés oka lehet. Vizsgáltasd ki magad, nem biztos hogy ez urulógus dolga, inkább andrológust keress.
2021. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen szervi oka lehet?
2021. júl. 14. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló helyzetben vagyok. Senki nem vesz komolyan, de biztos vagyok benne, hogy szervi oka van. A gerinceddel nincs semmi probléma? Az okozhat ilyet és az urulógus nem veszi észre.
2021. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet alacsony tesztoszteron.

Menj urologushoz, endokrinológushoz, stb.

2021. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki működik a szigorú szabálynak megfelelően, a biológia lágy rendszer.
2021. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az aki sokat masztizott?
2021. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Önkielégítésnél sincs erekciód?
2021. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!