Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet trombózis?

Ez lehet trombózis?

Figyelt kérdés
Leszögezem hipoconder es pánikbeteg vagyok, nem ez az első kérdésem itt de ez semmit nem jelent a jelent állás szerint. Bő 1 hónapja kaptam meg a Janssen oltást. 2 hetig szedtem utána az aspirin protected-et. Utána abbahagytam. 1-2 hete vannak napok, mikor sokat mászkálok fel-alá, lépcsőn, meg sokat használom a lábam, úgymond többet gyalogolok, mint egy átlag, s olyankor mindkét lábam fáj. Vagy a comb vagy a vádlim. Nincs fuzzanat se lila folt, de nyugalmi állapotban is fá. Lábra nem sokat edzek, de járok edzőterembe, s ugyr a tricepszezésnél be szoktam hajlítani, meg van bár gyakorlat, mindog is volt de sose fájt ennyit utána. Megint szedem az aszpirint, de félek, hogy ez mélyveénás lesz. Én voltam a hülye, hogy nem szedtem 1 hónapig a Janssent az oltás után, s ilyen meg nem volt és félek.

2021. júl. 16. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy félned kéne. Ameddig a lábadon nincsen duzzanat, nem kapott liláselszíneződést, illetve nem érzékeny az érintésre addig másbaja van. Ha ezek enyhén is de együtt jelentkeznek akkor hívj orvost.

Plusz: ez lehet hülyeség, de trombózisnál elsődlegesen nem a combod kezd el fájni és nem is a vádlit, hanem a lábfejed, oldalt az erek. Aztán boka környék. Miután feldagadt pedig kb mindenhol érzékeny.

2021. júl. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább izomláz. Ha trombózis lenne, tudnád: ugyanis az nagyon erős fájdalommal jár, nem járkálnál vele.
2021. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sehol sem érzékeny. Viszont a combfájdalom idegesít😪
2021. júl. 16. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedsz BCAA-t ha edzel, terheled magad? Az sokat segít az ilyesmin.
2021. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!