Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök a makkon?(Nem...

Fehér pöttyök a makkon?(Nem alatta)

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy ugye létezik ez a külföldi nevén Pearly Penile Papules bőrelvátozás... na most oké, ezt ismerem, a makk peremén körben vannak ezek a kis dolgok.

Viszont az én makkomnak konkrétan a felületén, nem alatta vannak(általában) fehér foltok,leginkább a jobb oldalt, amik alapesetben egy szinten vannak a makkom bőrével, viszont előfordul, hogy kidudorodnak valszeg irritáció miatt(meleg, izzadás, akár egy kis vizelet is).

Amit még észrevettem, hogy önkielégítés után szintén visszalapulnak úgymond, illetve talán egy kissé repedezett is a makkom felülete.


Akinek tapasztalata van, ez mi lehet és hogyan kezelhető/javítható?

Rendszeresen mosom és kipróbáltam a canestent is, hátha random gomba vagy hasonló, de eddig nem igazán vált be.

Előre is köszi a normális válaszokat!



2021. júl. 17. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Gombasodas. Rossz etrend az oka. A gombasodast okozo eteleket kell kiiktatni.
2021. júl. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban gombás vagy bekateriális fertőzésre gondolnék, de inkább orvosnak mutasd meg, mert ha félrekezeled többet ártasz.
2021. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ez a problèmàm nekem is most. Lett esetleg megoldás azóta?
2022. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!