Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv mindenkinek! Nemrég...

Üdv mindenkinek! Nemrég fedeztem fel hogy merev állapotba a péniszemen körbe egy gyűrű formájú valami van. Nem fáj meg semmi meg csomó sincs. Mi lehet az vagy másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

ez csak egyet jelenthet

Te vagy a gyűrűk ura

2021. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Vagy a Gyűrűs Féreg 😬😬😬
2021. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Halovány dunsztom sincs így látatlanban, megnézni meg nem akarom, szóval azt mondanám, hogy lehet ér, vagy bármi más, de amíg nem fájdalmas addig semmi gond nincs vele.
2021. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkületed van. Urológus
2021. júl. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mereven ugye a teljes péniszed takarja a bőr? Az amit látsz pedig a makkod körvonala. Ezt lathatod gyűrű formának ami azért nem jó mert azt a részt ideális esetben hátra kellene tudnod húzni.
2021. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs fitymaszűkületem mivel le tudom húzni a bőrt a fitymámról. A péniszem felénél látszik és csak merev állapotba. Nem kemény csomó meg semmi. Szerintem ér csak eddig nem volt ennyire látható és duzzadt erek a péniszemen.Lehet korrar jár xd
2021. júl. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!