Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van Itt Egy Lány Fanninak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Itt Egy Lány Fanninak hívják és elégé szeret mindenkinek a párkapcsolatába belekeveredni pl hogy ha megtudja hogy egy másik kapcsolatba hamarább kap valaki meg valamit pl gyűrű akkor nemtudom hogy csinálja?

Figyelt kérdés
de képes facebookon olyan üzeneteket irkálni amivel szétválaszt egy fél éves kapcsolatot nekem is és az uncsimnak is bekavart és szeretnék visszavágni de hogyan ? valaki segítsen aki tud mert próbálkoztam már de félresikerült minden
2014. szept. 27. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egy idegen akárki képes szétrombolni egy párkapcsit, akkor az annyit is ért.

Ügyi volt az a Fanni, és nem vele volt/van a baj, szerintem ^^

2014. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Töröld le a pároddal együtt facebookról.
2014. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne ez már nála BETEGSÉG!!!! és keresek embereket akik szivesen segítenek
2014. szept. 27. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem a Facebook profilját és egy életre elintézem!
2014. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
töröljem le :D hogy fent sincs kilesi hogy kivel vagyok azt nem tudom hogyan és a nevét megszerzi valahonnan azt se tudom hogy és már be is kavar
2014. szept. 27. 10:08
 6/9 A kérdező kommentje:
privátba küldöm de attól még várok embereket aki segít
2014. szept. 27. 10:10
 7/9 A kérdező kommentje:
már az is idegesít hogy él aki segít annak meg csak szólok hogy vigyázzon vele mert benyalizza magát hogy legyen barátai értitek remélem mert régen úgy jártam hogy figyelmeztettem egy embert hogy befog neki nyalizni és ki járt rosszul hát én benyalizott neki azután napról napra együtt voltak én meg levoltam sza*va és ez is így folytatódik amég valaki nem segít de komolyan és tönkre nem vágják az életét előre is köszönöm aki együtt érez velem és segít
2014. szept. 27. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyen sz#rkavaró nyalizós hazudozó érdekribiket, olyan kiváló manipuláló képességeik vannak, hogy még egy erős kötelékű kapcsolatba is lazán beleártanak. Kerülni kell, tiltani kell az ilyeneket fényévekre, s rreménykedni abban, hogy egyszer valaki szilánkosra verje a képét!!
2014. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na valami tipp ?
2014. okt. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!